שמאי נאשם שפצע פעוטה כבת שנה ברשלנות

לפני כחודשיים ביקר עו"ד ארי שמאי בשוק בראשל"צ. מסיבה לא ברורה, נטל שמאי סכין מדוכן סמוך והשליך אותה באוויר. הסכין פגעה בטעות בראשה של פעוטה בת שנה ששכבה בעגלה בסמוך לדוכן והיא נפצעה קל באפה. היום הוגש כתב אישום נגד שמאי באשמת גרימת חבלה ברשלנות ואחזקת סכין שלא כדין

עו"ד ארי שמאי (חדשות 2)

כתב אישום הוגש הבוקר בבית משפט השלום בראשון לציון נגד עורך הדין ארי שמאי באשמת אחזקת סכין שלא כדין וחבלה ברשלנות. זאת בעקבות התקרית שאירעה לפני כחודשיים בשוק בעיר, בה פצע שמאי תינוקת בת שנה באמצעות סכין.

לפי כתב האישום, עו"ד שמאי הגיע לדוכן בשוק והשתעשע עם סכין שנטל מדוכן סמוך. מסיבה לא ברורה, השליך שמאי את הסכין ופגע בטעות בראשה של הפעוטה ששכבה בעגלה בסמוך לדוכן. צוות של מד"א שהוזעק למקום פינה את התינוקת לבית החולים אסף הרופא במצב קל, כשהיא סובלת מנפיחות ופגיעה בחלל האף.

עוברים ושבים שהיו במקום, זיהו את משליך הסכין כעורך הדין ארי שמאי - המוכר בציבור - וטענו כי הוא נמלט מהמקום. בשיחה שקיימו עמו השוטרים קשר עצמו שמאי למקרה, אך טען כי הזעיק מיד את המשטרה ומד"א, ולאחר שראה שהשוטרים מתעכבים עזב את המקום. במשטרה, מנגד, הכחישו את הנאמר ואמרו שהגיעו לזירה עם קבלת הדיווח, אך שמאי לא נמצא באזור.

שמאי לחדשות 2: ""אני רק מקווה שהתינוקת תהיה בריאה"

זמן קצר לאחר המקרה זומן עורך הדין ארי שמאי לחקירה בעקבות פציעתה של התינוקת. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, הוא הביע צער רב על המקרה. "אני בהלם", התקשה שמאי לתאר את תחושתו. לדבריו, הוא הרים מצית מהרצפה, השליך אותה, ו"בצירוף מקרים" היא פגעה בעגלת התינוקת הסמוכה.

"אחרי שראיתי את התינוקת בוכה, בכיתי יחד איתה כרבע שעה וליטפתי אותה", הוסיף בקול רועד. העורך דין הדגיש כי התקשר מיוזמתו למשטרה ודיווח על המקרה. רק לאחר שאמה של התינוקת הרגיעה אותו ואמרה לו ללכת, עזב את המקום. "אני רק מקווה שהתינוקת תהיה בריאה", סיכם.

זמן קצר לפני התאונה הזו, נחשף כי שמאי היה אחד המעורבים ששמם נקשר בפרשיית המין שהסעירה את המדינה. עורך הדין בן ה-44 נחשד כי הדיח קטין בן 17 לשימוש בסמים, אך במשטרה הבהירו כי אין לו כל קשר לחשדות באשר לקיום מגע מיני עם נער בן 13.

עוד בנושא:

תינוקת נפצעה בראשל"צ: שמאי נחקר

מי אתה ארי שמאי?

ארי שמאי חושף את הצד שלו

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק