האב החורג לבת ה-12: "תראי שזה נעים"

תושב אילת הורשע בהתעללות מינית בבתה הקטינה של זוגתו מאז חגגה את בת המצווה. "הוא היה מבקש - בואי, תני לי", העידה הקורבן. עם זאת החליט בית המשפט לזכותו מעבירת אונס

אב חורג תקף מינית את בתו הקטינה. אילוסטרציה (חדשות 2)

בית המשפט המחוזי בחיפה הרשיע בצהריים את אלי אזולאי, תושב אילת, בביצוע מעשה מגונה ומעשה סדום בבתה הקטינה של זוגתו, לה שימש כאב חורג. עם זאת החליטו השופטים לזכות את הנאשם מעבירת אונס שיוחסה לו.

הפרשה המזעזעת נחשפה לפני כשנתיים, כאשר המתלוננת שהייתה טרם גיוסה לצבא, גוללה בפני השוטרים את מסכת ההתעללות הקשה שחוותה מאז הייתה בת 12 ונמשכה כשנתיים. עד אותו מועד, הסבירה המתלוננת כי היחסים בינה לבין בן זוגה של אמה, אלי אזולאי, היו טובים. "התייחסתי אליו כמו אל אבא", העידה.

זמן קצר לאחר שחגגה המתלוננת את בת המצווה חל המפנה. הנאשם נהג ללטף אותה מתחת לבגדיה ולהכניס את ידו לתחתוניה חרף התנגדותה. "אמרתי לו שזה לא נעים לי ושאמי יכולה לשוב הביתה", העידה. אך תחינותיה לא נענו. "חכי ותראי שזה נעים", הרגיע אותה אזולאי והמשיך במעשיו.

באחת הפעמים, כך עולה מכתב האישום, קרא אזולאי למתלוננת ולאחר שהסיר את בגדיה התחתונים החל לחכך את איבר מינו באיבר מינה כשהוא מרים ומוריד אותה. טרם בא על סיפוקו המיני הצליחה הקטינה להימלט.

החל לגלות אובססיביות

מכתב האישום נגד אזולאי עולה כי ההתעללות המינית נפסקה רק כאשר מלאו למתלוננת 14 כשהכירה את חברה. "אם הוא היה מבקש בואי, תני לי, הייתי אומרת לא או שלא הייתי עונה ויוצאת מהבית", הסבירה.

המתלוננת הוספיה כי אזולאי היה "אובססיבי" ביחסו אליה, קרא הודעות ששלחה במחשב
לחבריה, עקב וחיפש אחריה. כאשר גילה כי היא שוהה אצל בן זוגה הוא נהג להסתובב ליד ביתו ואף איים להכות אותו כאשר ענה למכשיר הסלולר שלה.

הנאשם: "זו עלילה"

במהלך המשפט כפר אזולאי בכל המעשים המיניים המיוחסים לו. בעדותו במשטרה כי נרקמה נגדו עלילה ביוזמת האמא, לאחר שהתברר כי יש לו חברה אחרת, שבינתיים הייתה לאשתו. "מהרגע שהם ידעו שיש לי חברה ואני מסתדר בחיים שלי, אז נולדה התלונה הזו", גרס.

צוות השופטים דחה את טענותיו של אזולאי וקבע כי עדותו הייתה רצופה שקרים, סתירות ולא אמינה. השופטים הרשיעו את הנאשם בביצוע מעשה סדום ומעשה מגונה, אך כיוון שלא הייתה חדירה בפועל לאיבר המין של הילדה החליטו לזכותו מעבירת אינוס, כמתחייב על פי החוק.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק