גבר מצא את אשתו לעתיד במכון ליווי - והיכה אותה נמרצות

לאוזניו של צעיר בן 28 מאשדוד הגיעה שמועה שאשתו לעתיד עובדת במכון ליווי. הצעיר חיטט בתיק של האישה, ומצא כרטיס ביקור שהוביל אותו היישר למקום העבודה שלה - שם לתדהמתו מצא את אהובתו כשרק מגבת מכסה את גופה. התקרית הסתיימה בבית החולים. עד החתונה זה יעבור? לא בטוח בכלל

מתנת חתונה: מצא את אשתו לעתיד במכון ליווי (רויטרס)

נשים רבות אוהבות להפתיע את בן זוגן לקראת יום הנישואין. הן קונות מתנה נחמדה, או מזמינות צימר מפנק בצפון. אלא ש"הפתעה" שהכינה אישה מאשדוד לבן זוגה בארבע השנים האחרונות הסתיימה למרבה הצער - בבית החולים.

לאחר שחי עם זוגתו תקופה לא קצרה תחת קורת גג אחת, גונבה שמועה לאוזניו של הגבר, בן 28 מאשדוד, לפיה אשתו לעתיד עובדת במכון ליווי - ולא בתור המאבטחת בכניסה. הבעל המבוהל לעתיד החל לחטט בתיקה של בת זוגו בניסיון לגלות את האמת.

לחרדתו הוא מצא שם כרטיס ביקור של מה שמכונה "מכון בריאות". מאחר וידע שאשתו לעתיד היא ממש לא רופאה, החליט לגשת למקום ולבדוק את פשר הדבר,  לא לפני שהטביע את יגונו בכמה כוסיות אלכוהול טובות.

ביום חמישי האחרון הגיע הבעל שיכור ומדדה למכון הליווי שבאזור התעשייה באשדוד. הוא נכנס, ביקש למצוא את אשתו, והמארחת בכניסה הורתה לו להמתין על ספה בחדר ההמתנה. בעודו מתיישב, זיהה האיש פנים מוכרות - וגוף עטוף במגבת.

הצעירה שיקרה בחקירה למען בן זוגה המכה

זועם ומתוסכל זינק הבעל הכואב על אשתו לעתיד והחל להכותה עד זוב דם. עובדי המקום הזעיקו מייד את המשטרה, שמצאו את הצעירה שהיא מדממת וחבולה בראשה ובחלקים נוספים בגופה. ביום שישי האחרון הוגש נגד הבעל כתב אישום בבית משפט השלום בקרית גת, שם הורתה השופטת טלי חיימוביץ על מעצרו עד החלטה אחרת.

אבל הסאגה המשפחתית לא הסתיימה כאן: לאחר שהחליפה את בגדי העבודה, הגיעה הצעירה לתחנת המשטרה, ועל מנת שהחתונה תוכל להתקיים כסדרה - סיפרה לחוקרת כי חברתה לעבודה היא זו שהיכתה אותה. כאשר זומנה החברה לתחנה, התברר כי הצעירה קשרה איתה קשר על מנת להסיר את החשד כנגד בן הזוג.

לאחר שהחוקרת בתחנה המקומית הסבירה לצעירה כי מדובר בעבירה של הודעה כוזבת ושיבוש חקירה, נשברו השתיים והודו כי מסרו גרסה שקרית על מנת להביא לשחרור הבעל מהמעצר. נגד השתיים נפתח תיק פלילי והן שוחררו בערבות. בינתיים, יישאר הבעל במעצר. ומה יעלה בגורל החתונה? נצטרך לחכות ולראות.