סדנת חינוך לאשה: התעללות בעירום

כתב אישום הוגש היום נגד תושב פתח תקווה, באשמה שנהג להתעלל באשתו וכלא אותה בביתם. "היא עוברת סדנת חינוך ועליה להסתובב עירומה כל השבוע בבית", הסביר לאחת מלקוחותיה שביקשה לדעת מדוע היא נעדרת מעבודתה

גיהנום עלי אדמות לאשה. אילוסטרציה (חדשות 2)

כתב אישום שהוגש היום לבית משפט השלום בפתח תקווה חושף מסכת התעללות קשה של תושב העיר באשתו.

אמש הוזעקו שוטרי פתח תקווה לדירתם של בני הזוג לאחר שהבעל הכה את רעייתו ונעל אותה במקום. השוטרים חילצו את האישה ועצרו את הנאשם לחקירה. "מדובר בהתעללות מכוערת נפשית, מילולית ופיזית כלפי המתלוננת והסובבים אותה", הסבירו במשטרה. "הנאשם לא בחל באמצעים ואף ביזה את אשתו".

מכתב האישום עולה כי באחד המקרים, במהלך ויכוח בין בני הזוג, דרש הבעל מאשתו להגיע הביתה וכאשר ביקשה לעזוב החל לתקוף אותה באלימות. הוא משך בשיערה, הכה אותה בצווארה, בעט בה, איים עליה בסכין והשליך לעברה חפצים.

"היא עוברת סדנת חינוך"

בנוסף אסר הנאשם על המתלוננת לצאת מהדירה במשך שלושה שבועות, ואף דרש ממנה להסתובב עירומה בביתם בטענה שהיא צריכה להפחית ממשקלה. "היא עוברת סדנת חינוך ועליה להסתובב עירומה כל השבוע בבית", הסביר לאחת מלקוחותיה שניסתה לברר מדוע אינה מגיעה לעבודה.

כמו כן הטיל הנאשם אימה על חברותיה של אשתו ואיים במספר הזדמנויות כי יפגע בהן וביקיריהן. "מי שיתקרב לדלת אני לוקח סכין, שם לה בגרון - ושם לי בגרון", אמר לאחת מהן. במקרה אחר הוא איים לתלות את כלבתה של חברתה של המתלוננת, אם זו תסרב לחזור אליו.

במקביל להגשת כתב האישום ביקשה התובעת, רפ"ק עליזה שירן, להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים נגדו - בשל הטענה כי הוא מהווה סכנה לחברה. "לנאשם אין מורא מן החוק שכן כאשר הגיעו שוטרים לעצור אותו, השתולל והתנגד למעצרו", הסבירה הפרקליטה.