5 שנות מאסר לשוטר לשעבר שביצע מעשים מגונים בילדות

בן 71 ששירת בעבר 20 שנה במשטרה ייכנס ל-5 שנות מאסר בפועל, כך קבע היום ביהמ"ש המחוזי בפתח תקווה. הגבר הורשע בביצוע מעשים מגונים מזעזעים ב-3 ילדות בנות 9, שתיים מהן בנות דודות

ביצע מעשים מגונים ב-3 ילדות (חדשות 2)

בית המשפט המחוזי בפתח תקווה גזר היום חמש שנות מאסר בפועל ופיצויים של עשרות אלפי שקלים על בן 71, ששירת בעבר במשטרה, והורשע בביצוע מעשים מגונים בשלוש בנות 9, שהיו שכנותיו בעת ביצוע המעשים.

לפי גזר הדין, האיש ישלם 40 אלף שקלים למתלוננת המרכזית ועוד 15 אלף שקלים לשתיים הנוספות. במסמך גזר הדין מפורטת מסכת המעשים המזעזים שביצע בן ה-71 בבנות ה-9, בעיקר בילדה אחת, ל', שהתגוררה בסמוך אליו בנתניה במהלך 2007-2008.

הגבר המורשע נהג לפי גזר הדין להסתובב בביתו עירום ליד ל', והציג לה סרטים וחוברות פורנוגרפיות. באחד המקרים, הוא ביקש מבת ה-9 לעזור לו "להוציא זרע". היא סירבה, אך הוא ביקש ממנה שתסתכל עליו בעודו עושה כן בשירותים בביתו.

שירת במשטרה ואז עבד ב"דן"

במקרה אחר הוא גרם לה להוריד את המכנסיים והתחתונים שלה, והכניס אותה לשירותים. האיש הוריד גם הוא את בגדיו, והחל לשפשף את אבר מינו בגופה של הילדה. באחד המקרים הוא ביצע בה מין אוראלי, וגרם לה לבצע בו מין אוראלי. הוא נתן לילדה כסף, ואיים עליה שלא תספר דבר.

בן ה-71 ביצע מעשים מגונים גם בשכנה נוספת, ב', ובבת דודה ח'. במספר הזדמנויות, כשהיו בביתו, הוא שפשף מולן את אבר מינו - לאחר שסירבו "לסייע לו" בכך. לאחר המקרים הוא נתן להן כסף ומתנות.

בהערכת המסוכנות של הנאשם נכתב כי בשנת 1959 הוא התגייס למשטרה, ושירת שם במשך כ-20 שנה. לאחר מכן עבד במשך 15 שנים בחברת "דן". במהלך המשפט הוא לא גילה אמפתיה כלפי הילדות - ואף טען כי הן יזמו את המעשים. 

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?