4 שנות מאסר נגזרו על תוקף קשיש בחדרה

גנדי איכילוב אורילוב התיישב על הספסל לצידו של בן 84. כשזה נבהל וניסה לקום, הוא משך אותו אליו בחוזקה, היכה אותו וגרם לתלישת חלק מאוזנו. השופט הזדעזע מהמעשים

4 שנות מאסר לתוקף קשיש בחדרה(אילוסטרציה) (חדשות 2)

תוקף קשיש בחדרה נשלח לכלא: בית המשפט המחוזי בחיפה גזר הבוקר ארבע שנות מאסר בפועל ושנה מאסר על תנאי על גנדי איכילוב אורילוב שהורשע בתקיפת קשיש בן 84 אותו ניסה לשדוד. בנוסף יצטרף אורילוב לשלם לקרבן פיצוי כספי על סך 7,500 שקל.

אורילוב בן ה-37, תושב חדרה, ניגש לאדם מבוגר שישב על ספסל בגן ציבורי בעיר והתיישב לידו. הקשיש שחשש מנוכחותו המאיימת של אורילוב קם ותכנן לעזוב את המקום. אלא שאורילוב, שלא התכוון לוותר בכזו קלות, תפס את הקשיש בידו והחל למשוך אותו, עד שהצליח להושיבו בכוח על הספסל.

הקשיש חסר האונים לא ויתר וניסה בכל כוחו להשתחרר מאחיזתו של אורילוב. בשלב זה החל אורילוב למשוך בכוח את תיקו של הקשיש המסכן. זעקותיו של הקשיש לא עזרו, ואורילוב הכה אותו באגרוף באוזנו השמאלית, ורק אז עזב אותו ונמלט מהמקום.

חלק מאוזנו של הקשיש נתלשה

כתוצאה ממעשים אלה נחתכה למתלונן חלק מהאפרכסת השמאלית, וכן נגרם לו שטף דם וחתך. אפרכסת אוזנו נתפרה בהרדמה מקומית.

בכתב האישום נגד אורילוב נכתב כי הוא "תקף וגרם חבלה חמורה לאדם זקן, והכול במטרה לשדוד את כספו".

בית המשפט התייחס בגזר הדין להתרבות מקרי התקיפה והשוד של קשישים וציין כי הדבר חייב לבוא לידי ביטוי בגזרי הדין שניתנים במקרים כאלה. "יידע כל תוקף ושודד כי הרווח שהוא אמור להפיק ממעשיו הזדוניים עלול להתגמד בהשוואה לנזק שיגרם לו אם יילכד ויורשע", כתב השופט.