היום: יום עמוס לטופז בבית המשפט

בבוקר יגיע הראשון בבידור לשמוע את כתב האישום נגדו, ואולי הוא אף יגיב לאישומים. אחה"צ צפוי ביהמ"ש להחליט האם לשחרר אותו לביתו או להשאיר אותו במעצר. הדיווחים מביהמ"ש יועברו בשידור חי כאן באתר

טופז. ארכיון (חדשות 2)

למי שהיה הראשון בבידור צפוי היום יום גדול בבית המשפט. לאחר שבשבוע שעבר התעמת דודו טופז חזיתית עם קורבנו אבי ניר בבית המשפט, היום הוא צפוי להגיע לבית המשפט המחוזי בתל אביב לשני דיונים בעניינו: בראשון יוקרא לטופז כתב האישום העומד תלוי נגדו, ובדיון השני יוחלט האם ישוחרר לביתו או שיישב במעצר עד תום ההליכים. כאן בחדשות 2 באינטרנט נעביר את הדיווחים מהדיונים בשידור חי.

הדיון במעצרו עד תום ההליכים אמור להסתיים בהחלטה של השופט גלעד נויטל, מאחר ובית המשפט יוצא לפגרה, אך ייתכן כי השופט הידוע כדקדקן יחליט לדחות במעט את מתן ההחלטה. לפני כשבועיים קיבל השופט תסקיר של שירות המבחן שלא המליץ כלל על שחרורו של טופז וקבע כי הוא מסוכן לו ולסביבתו. עוד נקבע כי שמונת המפקחים שהוצעו על ידי עורך דינו של טופז אינם קבילים.

במהלך הקראת כתב האישום ייתכן ועורך דינו של טופז יודיע מהי גרסתו של הנאשם לגבי כתב האישום, כלומר האם הוא כופר או מודה באישומים, אך כנראה שגם כאן תתבקש דחייה.

יחד עם טופז צפויים להגיע לאולם החשודים בתקיפתה של סמנכ"ל רשת שירה מרגלית - היימן זבידאת וסלימאן חיאדרה, החשוד בתיווך התקיפה דניאל זנקו. כן יגיעו מי שחשודים בתיאום תיאום תקיפתו של סוכן השחקנים בועז בן-ציון - אופיר סספורטס ואיבראהים עזאם, ואלה שחשודים כי ניסו לתקוף את בן-ציון בפעם השנייה - מוחמד יונס ורומן אלייב. 

הדיון הראשון בעניינו של טופז יועבר בשידור חי בחדשות 2 באינטנרט החל מהשעה 11:30. הדיון השני יועבר החל מהשעה 16:00.

 טופז נעצר - סיקור מיוחד:

תמלילי החקירות של טופז נחשפים

נחשף קשר בין טופז למשפחות הפשע

אחיו של החשוד בתקיפת בן-ציון בראיון לחדשות 2 באינטרנט

קראו את כתב האישום המלא נגד טופז ויתר הנאשמים

צפו באחיו של דודו טופז מתעמת עם כתב חדשות 2

החשוד: ברחתי מאילת כי חששתי מדודו

מיוחד: חתונתם של טופז וחן

גרושתו של טופז דליה: זה לא אנושי

תיעוד מיוחד: כך הופללו תוקפי שירה מרגלית

טופז לכתבתנו: תיזהרי שלא תסתבכי