אישום: רצח את אשתו מול ילדיהם

עפ"י כתב האישום שהוגש נגד יצחק בוחבוט, באמצע הלילה הוא נטל סכין ודקר באמצעותה את רויטל אשתו לא פחות מ-9 דקירות. הילדים שהתעוררו מהצעקות לא הצליחו לעצור אותו. "היא הוציאה אותו מדעתו", הסביר קרובו

זירת הרצח ותמונתה של רויטל. ארכיון (חדשות 2)

"מסוכן לבריות, חסר כל מעצורים" - כך הגדירה הבוקר הפרקליטות את יצחק בוחבוט, הנאשם ברצח אשתו רויטל בחודש יוני האחרון. לבית המשפט המחוזי בנצרת עילית הוגש הבוקר כתב האישום נגד בוחבוט באשמת רצח ושיבוש הליכי משפט. על פי כתב האישום, בוחבוט רצח את אשתו לעיני ילדיהם לאחר ששבה מעבודתה בקיבוץ שלוחות הסמוך לבית שאן, עיר מגוריהם.

מכתב האישום שהוגש הבוקר עולה כי כשבוע לפני הרצח הגישה רויטל תביעת גירושים בבית הדין הרבני. מקורביהם של השניים סיפרו כי הזוג היה מסוכסך במשך תקופה ארוכה, וגם בכתב האישום מצוין כי התעמתו "על רקע כלכלי וכן על רקע רומנטי".

"חבט בפניה ודקר עם הסכין"

בשעה אחת וחצי בלילה, על פי כתב האישום, נטל בוחבוט סכין באורך 16 ס"מ, אחז בשערותיה של רויטל, חבט בפניה ודקר תשע דקירות, בחזה, בצוואר ואף חתך אותה בפניה. לשמע צעקותיה של האם התעוררו שניים מתוך שבעת ילדיהם של הזוג וצעקו לאב להפסיק. האב הזועם לא שעה לקריאות ילדיו, נמלט מהבית והשליך את הסכין לעבר גג בית ספר סמוך.

הראיות ששימשו את הפרקליטות בהגשת כתב האישום היו הודאתו של בוחבוט, לצד הסכין שנמצאה בבית הספר עם שאריות דמה של רויטל והשחזור שנערך במקום הרצח.

למרות זאת, בני משפחתו של בוחבוט מתקשים להאמין שהאיש הצנום והשקט באמת יושב על ספסל הנאשמים במשפט רצח. "הוא כאן הקורבן", אמר קרוב משפחה לחדשות 2 באינטרנט. "היא הוציאה אותו מדעתו. הוא הגיש נגדה עשרות תלונות מפני שהייתה נוהגת להתעמר ולהתעלל בו. הפרשה הזאת רק בתחילתה", הוסיף, "וככל שיעבור הזמן ימשיכו להתגלות פרטים שאולי יטהרו את איציק".

בדיון שנערך הבוקר בעניין מעצרו עד תום ההליכים, ביקש פרקליטו של בוחבוט, קנת מן, דחייה לשם בחינת חומר הראיות.