מנכ"ל קשת אבי ניר: "אני חי תחת איום על חיי"

מול דודו טופז, שהתקשה להישיר אליו מבט, העיד מנכ"ל קשת במשפטו נגד הבדרן שהודה בהזמנת תקיפתו. "לפני 10 ימים אני מגלה שביקשו לזרוק לביתי רימון", אמר כשהתבקש להסביר את הוצאות האבטחה שלו

מנכ"ל קשת אבי ניר התייצב הבוקר בבית המשפט בתל אביב כדי להעיד נגד מי שהזמין את תקיפתו, הבדרן דודו טופז. "לצערי, מאז הפגיעה הקשה בי יכולת הניהול שלי את קשת נפגעה בהשוואה לעשור הקודם", אמר ניר. טופז לא היה מסוגל להישיר אליו מבט. הוא נראה מותש ועייף.

"עד כה רצתי במישור, ובחצי השנה האחרונה אני מטפס במעלה הר כששק כבד על גבי", המשיל ניר את מצבו היום. מנכ"ל קשת תובע חמישה מיליון שקלים מטופז על נזקי הגוף בעקבות התקיפה. בית המשפט הטיל עיקול של הסכום הזה על נכסיו של טופז.

פרקליטתו של טופז טענה בדיון כי התביעה התבססה על ציטוטים מכתבות ומטוקבקים באינטרנט, ולא על חוות דעת מבוססת או על אומדני נזק כלכלי. עוד טענה הפרקליטה כי לא היו ראיות שטופז התכוון להבריח את כספו מהארץ.

"אני חי תחת איום על חיי", אמר ניר כשנשאל מדוע הוצאות האבטחה שלו מגיעות לסכום של חצי מיליון שקלים. "לפני 10 ימים אני מגלה שביקשו לזרוק לביתי רימון. אלה לא הוצאות עודפות. בכניסה לבית המשפט הוחרם לי הגז המדמיע".

בית המשפט קבע כי הצדדים צריכים למסור את תגובתם עד ליום רביעי הבא ולציין האם הם מביעים את הסכמתם כי העיקול יומר מעיקול על כסף נזיל בחשבון הבנק של טופז לעיקול דירתו של טופז בנאות אפקה. טופז העריך את שוויה של הדירה בכארבעה מיליון שקלים.

 איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

 טופז נעצר - סיקור מיוחד:

תמלילי החקירות של טופז נחשפים

נחשף קשר בין טופז למשפחות הפשע

אחיו של החשוד בתקיפת בן-ציון בראיון לחדשות 2 באינטרנט

קראו את כתב האישום המלא נגד טופז ויתר הנאשמים

צפו באחיו של דודו טופז מתעמת עם כתב חדשות 2

החשוד: ברחתי מאילת כי חששתי מדודו

מיוחד: חתונתם של טופז וחן

גרושתו של טופז דליה: זה לא אנושי

תיעוד מיוחד: כך הופללו תוקפי שירה מרגלית

טופז לכתבתנו: תיזהרי שלא תסתבכי

 תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו