ה-DNA הוכיח: הצעיר אנס ורצח את בת דודתו

ביהמ"ש הרשיע צעיר שהיה בן 17 בעת שאנס ורצח את בת דודתו הקטנה. הילדה יצאה לקנות ממתקים במכולת, אך גופתה נמצאה עירומה סמוך לביתה. דגימות מגופתה הביאו ללכידת הרוצח והרשעתו

פרשת רצח ואונס מזעזעת הגיעה לסיומה השבוע בעקבות ממצאי DNA שנלקחו מנאשם בחשאי. בית המשפט המחוזי לנוער בירושלים הרשיע צעיר שתקף מינית את קרובת משפחתו בת השש, ולאחר מכן שם קץ לחייה.

בינואר בשנה שעברה יצאה הילדה מביתה למכולת הסמוכה כדי לקנות ממתקים, כשבידיה שקלים בודדים. מספר שעות לאחר שנעלמו עקבותיה, נמצאה גופתה מוטלת בכוך הצמוד לבניין מגוריה כשפלג גופה התחתון עירום וסימני חבלה על גופה. תוצאות הבדיקה העלו כי הילדה נאנסה, וכי בוצע בה מעשה סדום תוך אלימות קשה.

דגימות מסיגריות וכוסות שתייה

למעבדה הביולוגית של המרכז לרפואה משפטית באבו כביר הובאו דגימות מגופתה של הילדה, מהן הופק פרופיל גנטי. במקביל אספו החוקרים דגימות מהחשודים במעשה, כשחלקן נלקחו באופן סמוי על ידי איסוף בדלי סיגריות או כוסות שתייה.

לאחר בדיקת הממצאים הצביעה השוואת ה-DNA על בן דודה של המנוחה. על בסיס ראייה זו והאליבי הבעייתי של בן דודה של הנרצחת, הרשיע בית המשפט את הצעיר, שהיה אז בן 17, בשלוש עבירות מרכזיות: רצח, אינוס בנסיבות מחמירות ומעשה סדום בנסיבות מחמירות.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו