רצח את אשתו כי לא הסכימה ליחסי מין וייכלא ל-20 שנה

יוסף מעודה, שהורשע כי רצח את אשתו מרסל בשנה שעברה בדקירות, לעיני בתם בת ה-13, ייכנס ל-20 שנות מאסר. לפי כתב האישום המזעזע, מעודה רצח את רעייתו לאחר שסירבה לקיים עמו יחסי מין

בית המשפט המחוזי בפתח תקווה גזר בצהריים 20 שנות מאסר בפועל על יוסף מעודה, שרצח את אשתו מרסל, לעיני בתם בת ה-13 בשנה שעברה.

מכתב האישום המזעזע שהוגש מעט אחרי הרצח, עלה כי מעודה נטל סכין ודקר את אשתו, לאחר שהעירה ב-5:30 לפנות בוקר ודרש ממנה לקיים איתו יחסי מין. עקב סירובה של האישה דקר אותה מעודה, והחל מהיום, כך קבע בית המשפט המחוזי, הוא ייכנס ל-20 שנות מאסר בכלא.

למרות שהפרקליטות ביקשה מבית המשפט להטיל על מעודה מאסר עולם, הסתפק הרכב השופטים טל, סטולר ולורך ב-20 שנים, עקב מצבו הנפשי המעורער. ההרכב ציין את עדויותיו של אחיו של הרוצח, שטען כי הכתובת הייתה על הקיר וכי ביקשו לעצור אותו עקב מסוכנותו בתקופה שלפני הרצח.

בנוסף, הטיל בית המשפט על מעודה קנס כספי של 228 אלף שקלים שיועברו לבתו. "הנזק שנגרם לבתו של הנאשם", נכתב בהחלטה, "הינו נזק מובנה ואין ספק שהוא גבוה מתקרת הפיצוי הקבוע בחוק. יש לזכור כי הקטינה הייתה עדה לרצח, ניסתה להניא את אביה והתחננה על נפשה של אמה". "בסופו של יום", הוסיף ההרכב, "היא נותרה יתומה". 

הערב באתר: שידור חי מטקס האשכבה של מייקל ג'קסון

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו