דיון בבית משפט הסתיים ביריקות והשלכת בקבוקים

14 שנות מאסר נגזרו על פארס קדומי שהורשע בהריגה של הקשישה רחל נאור במהלך שוד. נכדיה, שזעמו על קלות העונש, זרקו עליו בקבוקים וירקו לעברו. "נותנים לנרקומן מסריח לשדוד קשישים", אמר בנה שמוליק

סוער במיוחד היה בצהריים בבית המשפט המחוזי בתל אביב. בית המשפט גזר 14 שנות מאסר בפועל ועוד שנתיים על תנאי על פארס קדומי, שהורשע בהריגתה של הקשישה רחל לאור במהלך שוד. בני משפחתה התפרצו בזעם, ירקו וזרקו בקבוקים על קדומי.

קדומי מיפו הואשם כי ביוני 2007 רצח את רחל לאור בת ה-81. הוא ראה אותה יושבת בבית קפה בתל אביב, ואז גמלה בלבו ההחלטה לשדוד אותה. הוא המתין שתעזוב את בית הקפה, ואז החל לעקוב אחריה.

לאור צעדה לביתה, נעזרת במקל ההליכה שלה. כשנכנסה לחדר המדרגות הוא משך את התיק שהחזיקה בידה. לאור ניסתה להתנגד ולהיאבק בו. במהלך העימות בין השניים היא נפלה ונחבלה בראשה. לאור אושפזה בבית החולים, ולאחר ימים ספורים מתה מפצעיה. קדומי עצמו נמלט מהמקום כשברשותו 1,700 שקלים וכרטיס האשראי שהיו בתיקה של לאור.

"נותנים לנרקומן מסריח לשדוד קשישים"

החלטת בית המשפט להאשים אותו בהריגה ולא ברצח היא תוצאה של הסדר הטיעון שהגביל את העונש ל-20 שנה בלבד. פרקליטו של קדומי, עו"ד ניר אלפסה, הגדיר את האירוע כ"תאונת עבודה". הוא טען כי העונש אינו מקל, בהתחשב בנסיבות האירוע.

בתום הדיון התפרץ בנה של הנרצחת, שמוליק. "זו לא מערכת משפט", אמר. "נותנים לנרקומן מסריח מיפו לבוא לתל אביב ולשדוד קשישים". גם נכדיה של לאור לא רוו נחת מהעונש, וכאשר קדומי הוצא מהאולם הם ירקו לעברו והשליכו עליו בקבוק מים. "זה לא שופט", הם צעקו. "גועל נפש".

הערב באתר: שידור חי מטקס האשכבה של מייקל ג'קסון

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו