כתב אישום: ניסה לאנוס את שכנתו לעיני בתה הפעוטה

כתב אישום יוצא דופן בחומרתו הוגש הבוקר בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה, נגד תושב ראשל"צ כבן 20 שניסה לאנוס את שכנתו. על פי כתב האישום, הצעיר פרץ לדירת שכנתו לפנות בוקר, והתנפל עליה בחדר השינה כשהוא מתעלם מבכי בתה בת ה-9 חודשים ששכבה לצדה באותה עת

תקף את השכנה לעיני בתה. אילוסטרציה (חדשות 2)

צעיר מראשל"צ ניסה לאנוס את שכנתו וביצע בה מעשי סדום לעיני בתה הפעוטה - כך עולה מכתב האישום החמור נגד הצעיר, שהוגש הבוקר בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה.

על פי כתב האישום, לפני שבוע וחצי פרץ אסף בן יואב דהרי, בן 20 מראשון לציון, לבית שכנתו סמוך לשעה 04:30 לפנות בוקר. נביחות הכלבים בחצר העירו אותה משנתה. היא קמה ממיטתה כשהיא עירומה ועטופה בסדין, ופנתה לעבר המקלחת - שם הבחינה בו.

הפורץ האלים לא ביזבז זמן והתנפל על האישה כשהוא גורר אותה לכיוון חדר השינה למרות התנגדותה, נאמר בכתב האישום. היא מצידה ניסתה להדוף אותו בכל דרך אפשרית, שרטה אותו בפניו, בגבו ובצווארו וגם נשכה אותו בחלקי גופו, אך כל זה לא עזר.

המשיך במעשיו - לעיני התינוקת

התנגדותה של האישה רק הגבירה את תוקפנותו של דהרי שגרר אותה למיטתה, נשכב מעליה תוך כדי שהוא מפשיל מכנסיו ומחכך את איבר מינו בין ירכיה, כך על פי כתב האישום. בתה התינוקת בת ה-9 חודשים, ששכבה לצדה במיטה באותה עת, החלה לבכות למשמע זעקותיה של האם, אך לא הבכי של הפעוטה ולא תחינותיה של האישה גרמו לו לחדול ממעשיו.

הבוקר, כאמור, הוגש נגד דהרי כתב אישום חמור המייחס לו שלושה סעיפי אישום של כניסה והתפרצות, נסיון לאונס ומעשה סדום. במקביל לכתב האישום ביקשה הפרקליטות להאריך את מעצרו עד תום ההליכים. הבקשה התבססה על דגימות DNA שנלקחו מסדין המיטה של האישה, אשר תואמות את פרופיל המתאם הגנטי של דהרי.

למרות ממצאי המז"פ שהוצגו בפניו בבית המשפט, דהרי מכחיש כל קשר למעשים המיוחסים לו. בבקשת הארכת המעצר נגדו טענה הפרקליטות כי אחיו של דהרי ניסה לשבש את הליכי החקירה, כשניסה לספק אליבי לסימני השריטות והנשיכות שנמצאו על אחיו. בהמשך יכריע בית המשפט האם להשאיר את דהרי מאחורי סורג ובריח עד מתן פסק הדין בעניינו.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו