דודו טופז עבר דירה

לאחר שאיבד כנראה את רוב חבריו ומכריו, לראשון בבידור תהיה הזדמנות להיכרות אינטימית עם חברים חדשים: 6 שותפיו לתאו החדש בבית המעצר ניצן. מוקדם יותר היום: הוארך מעצרו של חשוד בתקיפת סוכן השחקנים בועז בן ציון

טופז בבית המשפט, בשבוע שעבר (חדשות 2)

דודו טופז עובר דירה: העציר המפורסם במדינה הועבר מתאו באבו כביר, שם שהה מאז מעצרו המתוקשר לפני שלושה שבועות, לבית המעצר ניצן ברמלה, כך מסר גורם בשב"ס.

מאז ניסיון ההתאבדות במהלכו הזריק לעצמו טופז ארבע מנות אינסולין, שהה טופז באגף מופרד, עם עציר אחד נוסף, ושניהם היו תחת השגחה של מצלמות 24 שעות ביממה וסוהרים שבדקו אותם כל עשר דקות.

במקום מושבו הנוכחי ישהה טופז בתאו עם 6 עצירים נוספים, כולם עצורי השגחה הנמצאים בפיקוח.
כפי שפורסם בחדשות 2 באינטרנט, העצירים ששהו יחד עם טופז באבו כביר קבלו על כך שהבדרן המפורסם מקבל יחס מועדף ושתנאיו טובים יותר משל העצירים האחרים.

מוקדם יותר היום הוארך מעצרו של רומן אלייב בחמישה ימים. אלייב הסגיר עצמו למשטרה אתמול ונעצר בחשד לנסיון תקיפתו של סוכן השחקנים בועז בן ציון.

כתב האישום חשף: התעריפון של טופז

לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש בשבוע שעבר כתב אישום נגד דודו טופז. כתב האישום חושף את "תעריפון" התקיפות של הבדרן: עבור מנכ"ל קשת אבי ניר הבטיח תשלום של 13 אלף שקלים, מתוכם 8,000 שקלים כמקדמה. עבור תקיפתו של הסוכן בועז בן-ציון הבטיח 32 אלף שקלים, מתוכם 12 אלף מקדמה. עבור תקיפתה של שירה מרגלית הבטיח 30 אלף שקלים.

הראשון בבידור" מואשם בקשירת קשר לביצוע פשע ובתקיפה גורמת חבלה חמורה בנסיבות מחמירות בסוגיית מנכ"ל "קשת" אבי ניר. טופז מואשם כי שילם 13,000 שקלים לתוקפיו של אבי ניר. הוא גם מואשם בשיבוש הליכי משפט, בגין התחזותו לאוהד בית"ר ירושלים, כשכתב את מכתבי הנאצה והאיומים על ניר. טופז מואשם גם בסחיטה באיומים של ניר בסך מיליון שקלים. "תכין את הכסף בשטרות של 100 וחכה להוראות ממני", כתב טופז לניר.

בעניין תקיפתו של האמרגן בועז ציון מואשם טופז בקשירת קשר לביצוע פשע, ובתקיפה גורמת חבלה חמורה בנסיבות מחמירות. על פי כתב האישום, ניגשו התוקפים לבן ציון, ותוך כדי שהם הולמים באגרופים בפניו צעקו לו: "תיזהר יא מניאק, אתה והשותף שלך". טופז מואשם גם בקשירת קשר לפשע, על כך שתכנן את תקיפתו של עמוס רגב - עורך העיתון "ישראל היום", וכך גם במקרה תקיפתה של סמנכ"ל התוכן של "רשת", שירה מרגלית.

במהלך הדיון ביקש עורך דינו של טופז, ציון אמיר לערוך תסקיר מבחן ולהכניס מומחה מטעמו לבית המעצר באבו כביר - לצורך בדיקת מצבו הנפשי.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

טופז נעצר - סיקור מיוחד:

קראו את כתב האישום המלא נגד טופז ויתר הנאשמים

צפו באחיו של דודו טופז מתעמת עם כתב חדשות 2

שכנו של אבי ניר משחזר את הרגעים לאחר התקיפה

החשוד: ברחתי מאילת כי חששתי מדודו

מיוחד: חתונתם של טופז וחן

גרושתו של טופז דליה: זה לא אנושי

תיעוד מיוחד: כך הופללו תוקפי שירה מרגלית

טופז לכתבתנו: תיזהרי שלא תסתבכי

מכתב ההתאבדות: "קצתי בחיי"

טופז כתב לאבי ניר: "אתה עומד למות"

פרסום ראשון: נעצרו שני חשודים בתקיפת אבי ניר