שחר אריאל יילך לכלא: "האפיקומן לאמא" - היו סמים

בנו של הזמר המנוח מאיר אריאל הסתבך לאחר שנעצר באשמת תיווך בין אמו לסוחר סמים. בכתב האישום שהוגש נגדו הואשם כי רכב בעבורה יותר מ-7 גרם קוקאין. היום נגזרו עליו 20 חודשי מאסר

שחר אריאל. "רוצה אפיקומן לחג" (חדשות 2)

מה אבא היה חושב על זה: בית המשפט השלום בפתח תקווה גזר היום שנה ו-10 חודשי מאסר בפועל על שחר אריאל, בנו של הזמר המנוח מאיר אריאל, בגין תיווך לרכישת סמים בין אימו לסוחרי סמים. על פי כתב האישום, רכש אריאל סם מסוג קוקאין - והעביר אותו לאימו.

בשיחת הטלפון בין אריאל לסוחר הסמים, ואשר הוצגה כעדות במשפט, תועד אריאל פונה לסוחר בשמות קוד, על מנת להסתיר את העובדה שנושא השיחה הוא סמים. "גברת אריאל רוצה להסתדר עם אפיקומן לחג", אמר הנאשם בשיחה.

במהלך המשפט הודה אריאל כי סייע לאמו בהשגת הסם, בשל טעות בשיקול הדעת לטענתו. "היום לא הייתי פועל כך", אמר בעדותו. למרות זאת, הואשם בכך שביצע את העבירה מבלי לחשוב על השלכותיה עליו ועל בני משפחתו.

ולמרות הדברים הקשים של השופטת ליה לבאון בגזר הדין, היא החליטה להתחשב בחרטה שהביע אריאל, וכן במצבו הנפשי כיום. היא שבחה את שיתוף הפעולה של אריאל עם שירותי המבחן, וכן את מה שכנתה "המאמצים שהוא משקיע בטיפול כדי לבסס שינוי חיובי".