אישום: ירה למוות בבתו 7 כדורים; 4 מהם בראש

לבית המשפט המחוזי בחיפה הוגש הבוקר כתב אישום נגד תושב בית ג'אן שרצח את בתו בירי אקדח. הרקע לרצח: הבת רצתה להינשא עם צעיר למורת רוחו של האב. באישום מתוארים פרטי הרצח האכזרי, שבוצע לפי הטענה בקור רוח ולאחר תכנון מוקדם. "הנאשם כיוון את האקדח לעברה וירה בה, מטווח קצר"

לבית המשפט המחוזי בחיפה הוגש הבוקר כתב אישום נגד נגד עיסאם ניג'ם (46) תושב בית ג'אן הנאשם ברצח בתו בת ה-23 לפני 3 שבועות, לאחר שחשד בה שהיא מנהלת קשר עם בחור בניגוד לרצונו. ניג'ם, המיוצג על ידי עו"ד תמי אולמן, נאשם בעבירה של רצח בכוונה תחילה.

על פי כתב האישום, בתו של הנאשם, ליאל ניג'ם, היתה במשך מספר חודשים בקשר עם בחור לו רצתה להינשא, וזאת למורת רוחו של הנאשם. על רקע זה נוצרה מתיחות בין האב לבתו שבגינה ברחה המנוחה מהבית בלילה שבו בסופו של דבר נרצחה על ידי אביה. בלחץ המשפחה היא הוחזרה לבית הוריה.

בתאריך ה-23 במאי, סמוך לשעה 21:00, לאחר שגמלה החלטה בליבו של הנאשם להמית את המנוחה וזאת על רקע המתיחות בין השניים, הורה הנאשם לבתו לצאת עמו מהבית. "השניים יצאו מהבית, כשהנאשם נושא עמו אקדח המוחזק על ידו ברשיון", נכתב באישום שהוגש על ידע עו"ד ענבל ברנסון מפרקליטות מחוז חיפה.

על פי כתב האישום, "השניים ונכנסו למכוניתו של הנאשם מסוג פורד טרנזיט והנאשם נהג במכונית כשהמנוחה יושבת לידו. במהלך הנסיעה התווכחו השניים על רצונה של המנוחה להינשא לבחור. במהלך הנסיעה שלף הנאשם את האקדח, ומתוך כוונה להמית את המנוחה, כיוון אותו לעברה וירה בה, מטווח קצר, שבעה כדורים, אשר ארבעה מתוכם פגעו בראשה של המנוחה ושלושה בבית החזה, וגרמו למותה".

האב: "אני מאוד מצטער על מה שעשיתי" 

בדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בעכו יום לאחר הרצח אמר הנאשם החשוד ברצח בתו בת ה-23 "אני מאוד מצטער על מה שעשיתי". בדיון הוחלט להאריך את מעצרו.

סניגורו דאז של החשוד, עו"ד סאמר עלי, ביקש בדיון לשלוח את נאג'ם להסתכלות פסיכיאטרית. "הוא הגיע למשטרה, אבל הוא לא זוכר שום פרט ממה שקרה שם קודם", אמר עלי. "הוא ראה מסך שחור בשלב כלשהו, ואמר שהוא לא הבחין בין טוב לרע - ואיבד את העשתונות".

נאג'ם שימש כסוהר בשב"ס ב-30 השנים האחרונות, ולאחרונה הוא כיהן בתפקידים בכירים בהם רב-כלאי. משפחתו נחשבת לאחת מהמכובדות בכפר. "המשפחה לא יודעת מאיפה הסיפור הזה נפל עליה", אמר עורך דינו של נאג'ם.

"יריתי בבת שלי"

לאחר הרצח הגיע נאג'ם לתחנת המשטרה בכרמיאל, כאשר במכונית הטרנזיט שלו שוכבת בתו כשהיא פצועה קשה מיריות בפלג גופה העליון. הוא מסר לשוטרים את האקדח האישי שלו ואמר להם: "יריתי בבת שלי". מצבה של הבת הידרדר במהירות וצוות מד"א אשר שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותה. במקביל הגיעו לתחנת המשטרה קרובים נוספים של הצעירה כשהם נסערים.

חוקרי המחלקה לזיהוי פלילי של המשטרה בדקו את המכונית של האב והחלו באיסוף הראיות. מהחקירה הראשונית התברר כי הצעירה ניהלה קשר רומנטי עם גבר, קשר שהאב לא היה מרוצה ממנו.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?