אישום: מעסה אנס וביצע מעשים מגונים במטופלות

אלכסנדר לוין ניצל את הקלינקה שלו, עפ"י כתב האישום, כדי לבצע את זממו בלא פחות מ-5 נשים. אחת מהן עבדה אצלו, שנייה היא בתה בת ה-16. הנשים התלוננו על כאבי גב, אבל איכשהו הידיים שלו הגיעו אל אבריהן המוצנעים

עיסוי הפך למעשה מגונה (רויטרס, ארכיון)

לפחות חמש בנות שביקשו להיפטר מכאבי הגב מהם סבלו חשבו שהמעסה אלכסנדר לוין יעזור להן. אבל במקום זאת, על פי כתב האישום שהוגש נגדו היום בבית המשפט המחוזי בתל אביב, הוא ניצל את הטיפולים כדי לבצע בהן אונס ומעשים מגונים.

לוין העניק עיסויים ודיקור סיני בעסק שפתח בחולון. אל הקליניקה שלו הגיעו נשים רבות שביקשו להרגיש את זרועותיו על גופן, אבל למטרות טיפוליות בלבד.

אחת המתלוננות נגדו סיפרה כי הגיעה לטיפולים אצל לוין לאחר שקיבלה המלצה מחברה. היא סבלה מכאבי גב שנגרמו לה כתוצאה מתאונת דרכים, והאמינה כי טיפול אצל המעסה יכול לשפר את הרגשתה.

החדרה - וחיבוק

על פי כתב האישום, במהלך העיסוי, כשהיו לבדם בחדר, לוין ציין בפניה כי הוא עומד לבצע בה בדיקה וגינאלית כדי לאתר את מקור הכאב. מיד אחר כך הוא החדיר את ידיו לתוך איבר מינה. המתלוננת ציינה כי חזרה וביקשה ממנו לחדול ממעשיו, אך הוא לא נעתר לבקשתה. היא אף סיפרה כי לאחר שצעקה מכאב, נשק לה לוין על שערה וחיבק אותה.

זוג קורבנות נוסף בפרשה הן אם ובתה בת ה-16, שהכירו את לוין מבעוד מועד. האם עבדה בעסק של לוין והשתמשה בשירותיו כדי לטפל בכאבים שחשה. היא אף הביאה את בתה המתבגרת לטיפול אצלו. לוין נאשם כי ביצע גם בשתיהן מעשים מגונים במהלך "הטיפולים" שערך. בין השאר הוא נאשם כי "שלח ידיים" לאיברי מינן ולישבנה של הבת בכמה הזדמנויות שונות.

מתלוננת נוספת סיפרה כי הגיעה לקבל עיסוי בשל בעיות גב מהן סבלה, אבל אצבעותיו של לוין גלשו אל איבר מינה. גם במקרה זה, על פי כתב האישום, הוא הסביר כי מדובר בחלק מהטיפול. מתלוננת אחרת הגיעה ארבע פעמים ללוין בגלל כאבי גב. האירועים וגם ההסברים חזרו על עצמם.