פרחאן: "הרוצח חופשי ליד בית משפחת בנט"

לאחר שכבר הודה באוזני חוקרי המשטרה על רצח דנה בנט ז"ל, חוזר החשוד ברצח, עדואן יחיא פרחאן מהודאתו. "כשנחקרתי הייתי מסומם ושיכור ולא ידעתי מה אני אומר", הוא אמר בבית המשפט ויישלח להסתכלות פסיכיאטרית

אני לא רצחתי את דנה בנט"- כך אומר היום עדואן יחיא פרחאן, החשוד המרכזי ברצח דנה בנט ז"ל.  בדיון בעניינו בבית המשפט השלום בנצר הוסיף פרחאן כי "הרוצח מסתובב חופשי, ואפילו קרוב לבית משפחת בנט"

"שנחקרתי הייתי מסומם ושיכור", ניסה החשוד להסביר את הודאתו ברצח בעת חקירתו על ידי המשטרה. "לא ידעתי מה אני אומר והמשטרה ניצלה את העובדה הזאת". עוד אמר פרחאן: " לא רצחתי אף אחד, אני חף מפשע, המשטרה מנסה להפיל עליי תיק. רומן זדורוב הוא חף מפשע, וכשהמשטרה הבינה שאני יודע את זה אז הם התלבשו עליי".

כשנשאל על כך שאפילו הצביע על המקום שבו נמצאה הגופה אמר פרחאן כי "המשטרה היא זו שאמרה לי להגיד שזה שם וזה כאן, אני לא ידעתי כלום, הם אמרו לי מה להגיד. וגם אם הודתי ושחזרתי זה היה בגלל שלא הייתי צלול". "מרשי אמר לי שהוא היה מסומם ולכן אמר שהיה שתוי", אמרה בדיון פרקליטו של פרחאן, עו"ד תמי אולמן. "זה מדגיש עד כמה הוא בלתי שפוי ואינו כשיר לעמוד בפני בית משפט".

אני מבקש מכל עם ישראל שיחכו ושלא ירוצו עם החשדות של המשטרה", אמר זיד פרחאן אחיו של החשוד שפרץ לבכי עם כניסתו לאולם בית המשפט. החשוד עצמו נכנס לאולם בית המשפט עם אותם הבגדים שהגיע להארכת מעצרו לפני כשבוע וחצי.

פרקליטות של החשוד, העו"ד תמי אולמן אמרה שמרשה טען בפניה שהופעל עליו לחץ פיזי ונפשי וכי הוא אינו שפוי. נשיא בית משפט, השופט ג'ורג' אזולאי, אישר את בקשתו של יחיא פרחאן להסתכלות פסיכיאטרית שתיכנס לתוקף כבר ביום ראשון הקרוב.