האלמנה: שום דבר לא יחזיר את בועז

בית המשפט שלח את אלישע לוי, הנהג שהורשע כי דרס למוות את בועז לחובר ונמלט מהמקום, ל-7 שנים בכלא. בני משפחתו זעמו וזעקו לאחר שניתן גזר הדין. "אין צדק", אמרו, "הוא נרקומן, הוא לא עשה זאת בכוונה". הסיבה לכעס המשפחה: לוי השתמש בתחליף הסם החוקי מתדון בשעת הנהיגה

בועז לחובר ז"ל (חדשות 2)

"שום דבר לא יחזיר את בועז", אומרת אחר הצהריים בכאב האלמנה עידית לחובר, בתגובה לעונש שנגזר על האיש שדרס למוות את בעלה ונמלט מהזירה. "הייתי שמחה אם הוא היה מקבל יותר, אבל הוא פחות מעניין אותי", היא אומרת ומפנה אצבע מאשימה כלפי גורמי אכיפת החוק. "אני מקווה שמערכת המשפט תהיה יותר נחרצת בעניין. שתהיה הרתעה . שיפסיקו לזלזל בחיי אדם ולהעניש כמו שצריך", היא מתריסה. "אנשים היום לא ממש מפחדים".

מוקדם יותר גזר בית המשפט המחוזי בפתח תקווה שבע שנות מאסר בפועל על אלישע לוי, שהורשע בדריסתו למוות של רוכב האופניים בועז לחובר ז"ל לפני כשנה בסמוך לצומת רופין בכביש 4. בעת התאונה נהג לוי תחת השפעה של תחליף לסם.

בנוסף למאסר בפועל, גזר בית המשפט גם 18 חודשים מאסר על תנאי, לא פחות מ-15 שנים של שלילת רישיון וכיסוי הוצאות בריאותיות בגובה של 15 אלף שקלים.

לאחר גזר הדין פרצה באולם בית המשפט מהומה. בני משפחתו של לוי, שהואשם בהריגה, טענו כי העונש אינו מתחשב בעובדה כי הנהג נטל מתודן, תחליף סם חוקי שמתקבל במרשם רופא. "אין צדק, הוא נרקומן, הוא לא עשה זאת בכוונה", זעקו בני משפחתו שמלווים את המשפט מאז פתיחתו.

"שום עונש לא מקל על הכאב", אמרה אלמנתו של בועז ז"ל שלפני חודש נשאה נאום מרגש בבית המשפט על החיים לבד. "אני מקווה שזה יזיז משהו במדינה".