יצאה בזול: עבודות שירות למורה ששכבה עם תלמיד בן 17

בית משפט השלום ברחובות גזר 6 חודשי עבודות שירות בלבד על המורה לאנגלית שקיימה יחסי מין עם תלמידה בן ה-17. המורה הודתה בעבירה במסגרת הסדר טיעון שנחתם עמה. עפ"י האישום, נהגה המורה לשכב עם התלמיד במקומות שונים, בהם מכוניתה. "אני הולכת לשמוח", אמרה המורה בתום הדיון

 שופט בית משפט השלום ברחובות ירון לוי גזר שישה חודשי עבודות שירות וקנס של עשרת אלפים שקלים על המורה לאנגלית מרחובות, שהורשעה בקיום יחסי מין עם תלמיד בן 17 מבית ספרה. המורה שקיימה יחסי מין אסורים עם התלמיד הודתה במעשיה במסגרת הסדר טיעון.

הפרשה התפוצצה לאחר שבמהלך חודש אוגוסט האחרון נרקמה מערכת יחסים רומנטית בין המורה לתלמיד. השניים, כך על פי כתב האישום, קיימו יחסי מין במקומות שונים, בין השאר במכוניתה של המורה. במהלך התקופה תועדו המורה והתלמיד כאשר הם מתנשקים ונוגעים זה בזה על ידי אחת מתלמידות בית הספר, שצילמה את המעשים באמצעות טלפון סלולרי.

בעקבות המעשה, הגיעה המורה לביתה של התלמידה יחד עם בעלה וזה איים על הילדה שיפיץ שמועות על נטיותן המיניות שלה ושל אחותה. בעקבות איומים אלו, נגזרו על בעלה של המורה 120 שעות עבודות ציבוריות באשמת איומים.

"המורה ובעלה חזרו האחד לשנייה"

היום הגיעו המורה ובעלה לבית המשפט ועזבו אותו מחויכים ומחובקים והפריכו נשיקות אחד לעבר השנייה ולעבר סביבתם. לשאלת חדשות 2 באינטרנט אמרה המורה כי היא עכשיו היא הולכת "לשמוח". מייד לאחר שנעצרה אמרה המורה כי: "מדובר בעלילה".

עורך דינה של המורה, פרופסור דוד ליבאי, אמר בתום הדיון כי "המורה ובעלה חזרו להיות ביחד, והם מאחלים לתלמידים בהצלחה". עוד הוסיף פרופ' ליבאי: "הגענו להסדר טיעון כי חשבנו שזו הדרך הנאותה".

התחיל כקשר רומנטי, הסתיים באיומים

על פי כתב האישום, בין המורה לתלמיד נרקם קשר במשך כארבעה חודשים, בין מרץ ליוני 2008. בתחילת הקשר, נהגה המורה לפגוש את התלמיד בחדרה שבבית הספר ולהסיעו לביתו במכוניתה בסיום יום הלימודים, במפגשים אלו נהגה לנשקו. בהמשך ביקשה המורה להיפגש עם הקטין בשעות הערב, אספה אותו מביתו, הסיעה אותו ברכבה לשטח מבודד במושב ושם קיימה עימו יחסי מין ברכבה. הקשר המיני בין השניים נמשך עוד מספר רב של פעמים, "כל זאת, על אף שבאותה העת הייתה הנאשמת מורתו של הקטין", כך על פי כתב האישום.

העלילה הסתבכה כאשר המורה ובעלה גילו כי בידי תלמידה אחרת, תמונות וסרטונים שצילמה והמתעדים את המורה והתלמיד מתנשקים ונוגעים זה בזו. הבעל הורה לתלמידה המבוהלת להכחיש את הקשר הרומנטי, והורה לה למחוק ממכשיר הטלפון הנייד שלה את הסרטים והתמונות. מתוך חשש של התלמידה מהבעל היא מחקה את הסרטים והתמונות.

בהמשך, כשנודע לבעל כי למרות שהבטיחה לשמור את הסוד, התלמידה סיפרה לצוות בית הספר על הקשר בין אשתו לתלמיד, התקשר הבעל לתלמידה, הורה לה שתחדל לספר על הקשר ושתכחיש את קיומו ואמר לה "אני אתנהג כמו ערבי כשזה נוגע לילדים שלי". הבעל גם איים עליה כי יפיץ עליה ועל אחותה שמועות בנוגע לנטיותיהן המיניות ויספר זאת לאביהן.