ביהמ"ש קבע: מארי פיזם תישאר במעצר עד תום ההליכים

בית המשפט המחוזי בפתח תקווה דחה את חלופת המעצר שהציעו פרקליטיה של פיזם, הנאשמת יחד עם בן זוגה רוני רון ברצח בתה רוז. ביהמ"ש דחה בעבר את חלופת המעצר של פיזם, ששוהה במעצר מאז אוגוסט אשתקד, מחשש שתימלט מהארץ או שתשבש את הליכי החקירה

מארי פיזם, ארכיון (חדשות 2)

אחרי למעלה מתשעה חודשים בהם שוהה מארי פיזם במעצר, החליט בית המשפט המחוזי בפתח תקווה כי האם הנאשמת ברצח בתה תישאר במעצר עד תום ההליכים. בזאת דחו השופטים את חלופת המעצר השנייה שהציעה עורכת דינה של מארי, רויטל סוויד.

מארי פיזם נאשמת יחד עם רוני רון, בן זוגה וסבה של רוז, ברצח בתה הקטנה שנעלמה לפני כשנה. על פי כתב האישום, רוז בת ה-4 נרצחה וגופתה הושלכה במזוודה לנהר הירקון. כתב אישום ברצח הוגש נגד השניים בספטמבר האחרון, זמן קצר לאחר מציאת הגופה, זאת לאחר מספר שבועות של חיפושים אינטנסיביים בירקון כמו גם במקומות אחרים אחרי הילדה שהוגדרה נעדרת.

בית המשפט דחה כבר בעבר את חלופת המעצר שהציעו סניגוריה של מארי פיזם. ההחלטה התקבלה בהמשך לתזכיר שהוגש לבית המשפט, הקובע כי יש סכנה שפיזם תימלט למולדתה צרפת. בנוסף טענה הפרקליטות כי קיים חשש שפיזם תשבש הליכי חקירה.

היום כאמור החליט בית המשפט שלא לקבל את חלופת המעצר השנייה שהוצעה, וקבע כי מארי תישאר במעצר עד תום ההליכים נגדה או עד שתתקבל החלטה אחרת בעניינה.

עוד בנושא:

הבוקר: רוני רון ומארי פיזם על דוכן הנאשמים

מארי פיזם, אימה של רוז, מדברת לראשונה

כתב אישום באשמת רצח נגד רוני רון ומארי פיזם

פרטים חדשים על חקירת פרשת הרצח