אישום: חברו של האב אנס את 3 האחיות

הפרקליטות פנתה הבוקר לביהמ"ש המחוזי בי-ם בבקשה להאריך עד תום ההליכים את מעצרו של גבר מהיישוב ישעי שליד בית שמש, שנאשם בביצוע אונס ומעשים מגונים בילדות בנות 8, 11 ו-15. שלוש הבנות הן בנותיו של חברו, אשר נהגו לבקרו לעתים קרובות בביתו. הנאשם נהג לצלם את הבנות בתנוחות שונות ולגעת באיבריהן בניגוד לרצונן

חשוד בבית המשפט. ארכיון (חדשות 2)

כתב אישום מזעזע הוגש ביום שישי האחרון לבית משפט המחוזי בירושלים כנגד יוסף שונים, תושב ישוב באזור בית שמש, שביצע על פי החשד אונס ומעשים מגונים ב-3 אחיות בנות 15, 11 ו-8. את כתב האישום הגישה עו"ד שלומית בן יצחק מפרקליטות מחוז ירושלים, ובו היא מתארת מסכת של התעללות מינית שנמשכה 3 שנים.

הנאשם היה מיודד עם אביהן של הבנות והן נהגו לבקרו לעתים קרובות בביתו שבמושב ישעי. על פי כתב האישום, נהג שונים לקחת כל אחת מהן בנפרד לנגריה בה עבד ליד ביתו, שם ניצל את קרבתו אליהן כדי לספק את יצריו המיניים.

במקרים רבים, הזמין האיש את אחת הבנות, בת ה-15, לסייע לו בעבודתו בנגריה ונגע באיבר מינה ובחזה שלה, כשהוא משתמש במסווה של משחקים וניסויים. במספר הזדמנויות ניסה להחדיר את אצבעותיו לאיבר מינה למרות התנגדותה החוזרת ואף הצליח.

משחק "ניחושים"

במקרה אחר קשר שונים את עינה של ילדה אחרת, מרח את איברי גופו בשוקולד או בממרח מתוק, ואמר לה שמדובר ב"משחק ניחושים". לאחר שליקקה את גופו ו"ניחשה" נכון, הביא לה שונים ממתק שהכין מראש בארון בנגריה.

על מנת למנוע מהן לחשוף את מעשיו, הורה להן הנאשם שלא לספר לאביהן את שאירע ואיים עליה כי במקרה שיספרו לו, אביהן לא יאמין להן. בחלק מהמקרים, הבטיח הנאשם לבנות שייתן להן כסף וממתקים בתמורה לשתיקתן.

כתב האישום כולל גם מקרה אחד בו הטריד הנאשם גם את חברתה של אחת הבנות בת ה-11 וצילם אותה בתנוחות שונות כשהיא פשוקת רגליים לשם סיפוקו המיני. בסך הכול כולל כתב האישום 4 אישומים של אינוס וביצוע מעשים מגונים בקטינות שטרם מלאו להן 16 שנה, שלא בהסכמתה החופשית.

הבוקר ביקשה הפרקליטות מבית המשפט המחוזי להאריך את מעצרו של שונים עד תום ההליכים.