אישום: שרף למוות את רעייתו לאחר שהרתה

כתב אישום הוגש נגד תושב הכפר דורה שבחברון בגין רצח אשתו, תושבת אשקלון. על פי כתב האישום, פאיז רג'וב הכה את רעייתו מרין ושרף אותה למוות לאחר שגילה כי הרתה. באותו יום אף דיווח למשטרה כי היא נעדרת, על מנת להציג עצמו כבעל מודאג

כלי הרכב השרוף, ארכיון (משטרת מחוז שרון)

פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר (ראשון) לבית המשפט המחוזי בלוד כתב אישום חמור נגד פאיז רג'וב, תושב הכפר דורה שבחברון בגין רצח אשתו הישראלית מרין חאג' יחיא בתחילת החודש. על פי כתב האישום, הכה רג'וב את רעייתו ושרף אותה למוות לאחר שגילה כי נכנסה להיריון ללא הסכמתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כתב האישום מגולל את מערכת היחסים הקשה בין השניים, שהחלה לאחר שהכירו בשנת 2014. רג'וב (43), נשוי ואב לילדים, נישא למרין (32), בעלת אזרחות ישראלית, שהייתה לאשתו השנייה. הוא עבר להתגורר עמה באשקלון, אך תוך זמן קצר החלו לצוץ מחלוקות בין השניים סביב רצונה של רעייתו להיכנס להיריון, וגם על רקע כספי.

מערכת היחסים הפכה תוך זמן קצר לאלימה, ורג'וב, על פי כתב האישום נגדו, החל להכות את רעייתו מעת לעת. בשלב כלשהו הרתה מרין, אולם מנסיבות שאינן ברורות הפילה את עוברה הראשון. חודשים ספורים לאחר מכן הרתה בשנית וסיפרה על כך לבעלה. על פי כתב האישום, זמן קצר לאחר מכן החליט רג'וב לרצוח את רעייתו.

ביום הרצח בתחילת חודש מרס נסעו השניים ברכבם מביתם באשקלון לעבר אזור נטוש סמוך למכללת בית ברל שבשרון. על פי כתב האישום, בשעת בוקר מוקדמת הכה רג'וב את רעייתו בראשה וגרם לה לחבלה קשה. לאחר מכן הצית אותה ואת כלי הרכב ונמלט מהמקום. מרין, שהייתה בראשית היריונה, נהרגה וגופתה נשרפה כמעט כליל.

משם המשיך הנאשם לעבר מקום עבודתו ברמת גן, אליו הגיע באיחור. בהמשך אותו יום אף דיווח לתחנת המשטרה באשקלון כי אשתו נעדרת, ככל הנראה על מנת להציג עצמו כ"בעל מודאג". מחקירת המשטרה עולה כי הדיווח על היעדרותה הגיע לאחר שכבר קיבל הודעה מבני משפחתה של מרין כי גופתה נמצאה. כמו כן איכון של מכשיר הטלפון שלו קושר אותו לאזור שבו אירע הרצח. בעקבות הראיות הרבות שהצטברו נגדו, מבקשת הפרקליטות להשאיר את רג'וב במעצר עד לתום ההליכים המשפטיים.