28 שנות מאסר לסוהר שערף את ראשה של אשתו

לפני כארבע שנים התגלו פרטי הרצח המזעזע בבאר שבע בו סוהר בשב"ס ערף את ראשה של אשתו וביצע בה מעשה מגונה. היום, גזר בית המשפט על הנאשם 28 שנות מאסר והורה לו לשלם לילדיו, שהיו בדירה בזמן הרצח, 258 אלף שקלים כפיצוי. פרטיו של הרוצח נותרו חסויים כדי להגן על ילדיו

בית המשפט בבאר שבע גזר היום (ראשון) 28 שנות מאסר על סוהר שב"ס לשעבר שרצח את אשתו וערף את ראשה בחודש מאי 2012. הסוהר הורשע גם בכך שביצע מעשה מגונה באשתו, לאחר שרצח אותה, והוטל עליו לשלם לילדיו פיצויים בסך 258 אלף שקלים.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בסוף חודש מאי 2012 התגלה מקרה הרצח המזעזע בבאר שבע כאשר גופתה של שרה יאסו בת ה-36 נמצאה בדירתם של בני הזוג בעיר. בעלה, שהועסק כסוהר בבית הסוהר אוהלי קידר היה החשוד המידי ברצח, ונמצא משוטט ברחוב הסמוך לדירה כשהוא שיכור לחלוטין.

יאסו עבדה אז כאחות בבית אבות בבאר שבע. ילדיה שהיו בזמן המקרה בני שלוש, חמש ושבע, נכחו בדירה בזמן הרצח ומיד לאחריו הועברו לטיפול שירותי הרווחה בעיר. צו איסור פרסום הוטל פרטי הנאשם, על מנת להגן על ילדיו.

בשל פרטיו המזעזעים של המקרה, גזר בית המשפט על הנאשם 27 שנות מאסר, ושנת מאסר נוספת בשל המעשה המגונה שביצע בגופה. בנוסף הורה לנאשם לשלם לילדיו פיצויים בסך 258 אלף שקלים, הפיצוי הגדול ביתר שניתן להטיל בחוק.

בצוות ההגנה של הנאשם ניסו לטעון כי מדובר באדם הלוקה בנפשו, אך לבסוף בית המשפט קיבל את עמדת הפרקליטות והרשיע אותו. זהו המקרה הראשון בישראל בו בית המשפט מרשיע אדם בביצוע מעשה מגונה באדם שאינו בין החיים.