דיון מחודש על שחרור מוקדם לקצב‎

למרות התנגדות המדינה, ועדת השחרורים של שירות בתי הסוהר תדון שוב בשחרורו המוקדם של הנשיא לשעבר משה קצב – זאת בעקבות החלטת בית המשפט המחוזי בלוד. בית המשפט הורה לוועדה לבחון את חוות הדעת של הרשות לשיקום האסיר שהמליצה לשחררו

משה קצב, ארכיון (רויטרס)

ועדת השחרורים שליד שירות בתי הסוהר תדון שוב בשחרורו המוקדם של הנשיא לשעבר משה קצב, למרות התנגדות המדינה - כך החליט היום (שלישי) ביהמ"ש המחוזי בלוד. ביהמ"ש הורה לבחון את המלצת הרשות לשיקום האסיר, שהכינה תכנית שיקום חדשה לקצב. את קצב ייצגו בדיון עו"ד ציון אמיר ושני אילוז.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

לחדשות 2 Online נודע כי חוות הדעת של הרשות לשיקום האסיר המליצה על שחרורו של קצב ובניית תכנית שיקום מפורטת שתלווה אותו לאחר המאסר‎.

השופטים הסבירו כי "מבלי שבית המשפט והצדדים יודעים את תוכן חוות הדעת המבוקשת, אך לאור הכתוב במכתב שהוצג בפנינו ונשלח לבא כוחו של היועמ"ש ולאור עמדת בא כוחו של העותר שמבקש לקבל את חוות הדעת וסבור שיש בה כדי לשנות את החלטת הוועדה בנושא העתירה, אנו מוצאים לנכון להחזיר את הדיון לוועדה כדי שתקבל את חוות דעתה העדכנית של הרשות לשיקום האסיר ותתייחס לכך בהחלטתה".

עו"ד ציון אמיר (עזרי עמרם, חדשות 2)
"סברתי שהמדינה הייתה צריכה לקבל בידיים פתוחות את חוות הדעת של הרשות לשיקום האסיר, מתוך גישה ממלכתית ומתוך רצון להגיע לתוצאה נכונה", אמר בתגובה פרקליטו של קצב, עו"ד ציון אמיר.