קצין המשטרה תועד מקלל עורכי דין‎

ראש היחידה המרכזית של מרחב לכיש במשטרת ישראל תועד כשדיבר באופן בוטה על עורכי דין בכלל, ועל עורכת דין מסוימת בפרט. את הדברים הקשים הוא אמר בשיחה שהוקלטה עם אחד הנאשמים בתיק דומרני. צפו בתיעוד

סגן ניצב יגאל קלימיאן, ראש היחידה המרכזית של מרחב לכיש במשטרת ישראל, תועד כשהוא מדבר עם אחד הנאשמים בתיק דומרני על עורכי דינו ומשתמש בשפה גסה ובוטה.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

מטבע הדברים, אנו מנועים מלחזור באופן מפורש על כל המילים הקשות שאמר סגן ניצב קלימיאן. בין היתר, הוא טען שחצי מעורכי הדין הם "שרמוטות", והתבטא באופן סקסיסטי כשדיבר על עורכת דין ספציפית.

היחידה שבראשה עומד סגן ניצב קלימיאן אחראית בין היתר לחקירת פרשת "בלוק חוסם", שבמסגרתה נעצרו שלום דומרני ו-29 אנשים נוספים בחודש אוקטובר 2015. המעצרים בוצעו ברחבי הארץ - מעכו ועד אילת - לאחר חקירה סמויה שהתנהלה ביחידה המרכזית במשך מספר חודשים.

"אני לא מאמין שזו הדעה הרווחת של המשטרה על סניגורים פליליים", אמר בתגובה לחדשות 2 Online עו"ד משה יוחאי, המייצג את אחד הנאשמים בפרשה. "אני גם מאמין מאוד שהפרקליטות מתנגדת בכל תוקף להתנהגות מעין זו של קצינים בכירים שאחראים על חקירות. אני מקווה שמדובר בהתבטאות חריגה. לצערי הרב, אם זה מה שחושבים עלינו - הסניגורים - במחוז הדרומי, אנחנו נשקול את צעדינו ונראה אם נמשיך בייצוגינו בתיק".