שוטר תקף מינית מתנדבת בת 16

שי אלגרבלי, שוטר בן 43 מתחנת מודיעין, הורשע במעשים מגונים והטרדה מינית של צעירה בת 16 שהתנדבה במשטרה. אלגברלי נהג להעיר לצעירה הערות בעלות אופי מיני, ואף נגע בה וליטף אותה בניגוד לרצונה

הפגיעה הותירה אצל הצעירה צלקות עמוקות".

בית משפט השלום בראשון לציון הרשיע היום (רביעי) את שי אלגרבלי, שוטר מתחנת מודיעין, בעבירות של הטרדה מינית ומעשה מגונה בנערה בת 16 שהתנדבה במשטרה. "הפגיעה של הנאשם בצעירה זו, הותירו בה צלקות עמוקות", כתב השופט בהכרעת הדין.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי כתב האישום, אלגרבלי הפנה אל הקטינה הערות מיניות חוזרות ונשנות, ובזמן שהיו ביחד במשמרת אף נהג לחבק וללטף את המתלוננת באופן מיני, ללא הסכמתה.

אחד המקרים המתוארים בכתב האישום אירע באוקטובר 2014, במהלך נסיעה. אלגרבלי הניח את ידו על רגלה של המתלוננת, שישבה במושב הנוסע שלצדו - בניגוד לרצונה - ובהמשך נגע גם בישבנה, תוך שימוש בתירוץ לפיו היא "יושבת על דבר מה". כשהנערה הגיבה במבוכה, הוא השיב לה: "למה את כל כך בלחץ? לפחות זכיתי לגעת בתחת שלך".

"העדה העידה בכאב רב". אילוסטרציה

בסוף אותה משמרת, לפי כתב האישום, הוא החל ללטף את גופה של הקטינה בניגוד לרצונה ונגע בחזה שלה: "המתלוננת הסיטה את ידו של הנאשם, אך הנאשם לא חדל ממעשיו ושב ונגע במתלוננת בניגוד לרצונה, עד אשר נאלץ לעזוב את החדר", נכתב בכתב האישום.

"העדה שלפני העידה בכאב רב", כתב השופט הימן בהכרעת הדין. "כאבה ומצוקתה באו על רקע הפגיעה הקשה שפגע הנאשם במתלוננת. הפגיעה המינית של הנאשם בנערה צעירה זו, למעשה ילדה, הותירו בה צלקות עמוקות".