4 צעירים מהמרכז נאשמים שסחרו בסמים דרך ה"טינדר"

בכתב האישום שהגישה הפרקליטות מתוארת דרך ההתנהלות של רשת הסחר בסמים שהקימה צעירה מרמת השרון. חברי הרשת מואשמים שייצרו עם לקוחותיהם קשר דרך אפליקציית ההיכרויות, וניהלו רשימות מוקפדות של הוצאות והכנסות

אישום: סחרו בסמים דרך ה-"טינדר" (רויטרס)

כתב אישום חריג בהיקפו הוגש הבוקר (שני) נגד 4 צעירים תושבי תל אביב ורמת השרון הנאשמים כי הקימו רשת מסועפת של סחר בסמים, ניהלו משרד מסודר ומוקפד ויצרו קשר עם לקוחותיהם דרך אפליקציית ההיכרויות "טינדר".

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

כתב האישום מפרט כיצד מנהיגת הקבוצה, צעירה המתגוררת ברמת השרון, הקימה את המשרד ברחוב פרישמן בתל אביב יחד עם בני משפחתה. במחשב שנתפס במשרד נמצאו קבצי אקסל ובהם טבלאות מסודרות של הכנסות והוצאות שנוהלו בקפידה וכרטיסי סים רבים ששימשו לטשטוש עקבות הרשת.

מכתב האישום עולה כי חברי הרשת ייצרו פרופיל ברשת ה"טינדר" שתמונתו עלה מריחואנה על רקע דגל ישראל. כאשר מישהו היה יוצר קשר דרך האפליקציה, היו חברי הרשת שואלים אם הוא מעוניין לרכוש סמים, ובמידה וענה בחיוב היו עוברים ל"וואטסאפ" וסוגרים את העסקה.

לאחר המכירה, הסמים היו מוכנסים למעטפות חומות ונשלחות לבית הלקוח על ידי שליח - שנעצר לבסוף על ידי המשטרה. בחקירתו סיפר השליח, צעיר תושב תל אביב שעבד כשליח ברשת בראסרי, כי היה מקבל 600 שקלים עבור יום עבודה.

עו"ד ניר אלפסה

עורכי הדין בני נהרי ושוש חיון המייצגים את החשודה המרכזית מכחישים כל קשר בין מרשתם לבין העבירות המיוחסות לה. "לנאשמת אין כל קשר ואין מעורבות למתואר בכתב האישום", הבהירו עורכי הדין.

עורך הדין ניר אלפסה המייצג את אחד הנאשמים אמר: "כתב האישום זה עתה הוגש, החומר יצולם ונגבש עמדות בהתאם. מרשי צעיר נורמטיבי ללא עבר פלילי, שיתף פעולה עם חוקריו וחשף מיוזמתו את חלקו הזניח והלא משמעותי. יש להניח שטענות אלו ואחרות יובילו לשחרורו בהקדם". לדבריו הצטרפה עורכת הדין נירה שגב שאמרה: "כתב האישום נתקבל, חומר הראיות טרם הועבר לצוות ההגנה, לאחר שיועבר כל החומר נשיב בבית המשפט".