אישום: תכנן לרצוח את חברו, לבתר את גופתו - ולהעלימה

כתב האישום שהוגש נגד שופט הכדורעף ברק נגר (31) מתאר לפרטים את תכניתו המחרידה לרצוח את חברו, גם הוא שופט כדורעף, לאחר שזכה בתפקיד עליו התמודד גם הוא. נגר טשטש את הכרתו של חברו באמצעות כדורים והחל לדקור ולחנוק אותו כשקורבן התקיפה התעורר והצליח להיחלץ

תכנן לרצוח את חברו - ולבתר גופתו (חדשות 2)

תכנן לרצוח את חברו, לבתר את גופתו ולהעלימה: פרקליטות מחוז ת"א פלילי הגישה היום (ראשון) כתב אישום נגד ברק נגר, שופט כדורעף בן 31, לאחר שניסה לרצוח את חברו. הרקע לאירוע: ריב על תפקיד כשופט כדורעף בטורניר בינלאומי.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד מורג לנגנטל, נגר הזמין את חברו, אותו הוא מכיר עקב היותם שופטים באיגוד הכדורעף הישראלי, לדירתו בתל אביב. זאת, לאחר שהחבר זכה בתפקיד של שופט בתחרות בינלאומית באירופה - תפקיד עליו התמודד גם נגר והפסיד.

על רקע בחירת החבר לתפקיד, גמלה בלבו של נגר החלטה לגרום למותו בתלייה על מתלה של נדנדה המותקן בתקרת הדירה, באמצעות חבל. עוד תכנן נגר לבתר את גופת המתלונן לאחר שיגרום למותו ולהעלימה.

"הצטייד בחבל, בתרופות ומסור"

לצורך כך ביצע הנאשם מספר הכנות: הוא הצטייד בחבל ובתרופות מסוג קלונקס ונוקטורנו, רכש שקיות אשפה, מסור, שתי סכינים יפניות ומסקנטייפ; נגר החליט להרוג בעלי חיים לצורך "אימון", קודם להריגת אדם, ולשם כך הרג חתול וכלב.

במסגרת התכנית להמיתו, הזמין נגר את חברו לדירה באמתלת שווא כי רוצה לשוחח עמו ולצאת לבלות. לאחר שהחבר הגיע לדירה, הוא הציע לו לשתות אלכוהול. הוא הסכים ובתגובה נגר אמר לו כי "החוק" בדירה הינו שתיית אלכוהול בכל רבע שעה.

נגר הגיש למתלונן מספר רב של כוסות אלכוהול בכל 15 דקות בערך. מבלי שהחבר הבחין בכך, הוא המיס כ-29 כדורי קלונקס וכדור נוקטורנו אחד וערבב חלק מהם בתוך כוסות המשקה. לפי כתב האישום, נגר עשה זאת כדי לפגוע בפיכחונו של המתלונן, לשלול את כושר התנגדותו ולהקל על ביצוע התכנית להמיתו.

דקר את חברו בצוואר וחנק אותו בשתי ידיו

לאחר שתיה מרובה של אלכוהול ושהחבר חש מעורפל ועייף, נשכב על המיטה בדירה. אז, נגר פרס שקיות אשפה על רצפת הדירה, במטרה להניח עליהן את גופת החבר לאחר שיגרום למותו. אחר כך, הפשיט את החבר מבגדיו, בעוד הוא הקיץ לסירוגין משנתו והבחין במעשיו, אולם לא היה בכוחו להגיב או להתנגד.

משהבחין נגר כי שינת חברו קלה, גמלה בליבו החלטה לסטות מהתכנית להמיתו באופן שיגרום למותו של המתלונן באמצעות חיתוך צווארו ולא באמצעות תלייה. לשם ביצוע תכניתו החלופית, קשר הנאשם את רגלי חברו באמצעות חבל, אחז בסכין יפנית והתיישב על בטנו של המתלונן.

אזרחים הזעיקו את כוחות ההצלה (משטרת ישראל)


כתוצאה ממעשיו של נגר, התעורר החבר משנתו ושאל אותו לפשר מעשיו. בתגובה, השליך נגר את הסכין אל מעבר למיטה, במטרה להסתירה והשיב לו כי הוא רוצה לנשקו, אולם חברו סירב. לאחר מכן, הוא נרדם שוב ונגר דקר אותו מספר פעמים לאורך צווארו משמאל באמצעות סכין יפנית וחנק אותו בשתי ידיו.

החבר המבוהל נאבק - ונמלט לרחוב כשהוא עירום ומדמם

כתוצאה מהחניקה, התעורר החבר משנתו, נאבק בנגר, ביקש ממנו לחדול ממעשיו ואמר כי הוא לא מצליח לנשום. נגר המשיך לחנוק את חברו ולהיאבק עמו, חבט את ראשו ברצפה והלם באמצעות אגרופו בפניו. בהמשך הצליח המתלונן להלום בראשו של נגר ונמלט מהדירה בעודו עירום ומדמם. עוברי אורח שהבחינו בחבר ברחוב הזמינו למקום את כוחות ההצלה.

בהמשך, שיבש נגר מהלכי משפט בכך שניגב באמצעות מגב את כתמי דמו של המתלונן מהרצפה ושטף את ידיו. בנוסף, העלים ראיות בכך שנטל את ארנקו של החבר, הטלפון הנייד שלו ומפתחות רכבו - ועזב את הדירה. נגר אף השליך את הטלפון הנייד ומפתחות רכבו של חברו לים ואת ארנקו השליך לביוב. נגר נאשם בניסיון רצח, שלילת כושר התנגדות לשם ביצוע עבירה, פציעה בנסיבות מחמירות, שיבוש מהלכי משפט והיזק לבעל חיים.