אישום נגד הגינקולוג: אנס מטופלות

כתב האישום שהוגש נגד הרופא הבכיר מהשרון מתאר כיצד רימה מטופלות, אנס וביצע בהן מעשים מגונים. הוא נאשם כי ביצע את המעשים בשלוש נשים שהגיעו לקבל טיפול בבית החולים ובקליניקה הפרטית שלו

הגינקולוג החשוד באונס.

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה הבוקר (רביעי) כתב אישום לבית המשפט המחוזי בעיר נגד גינקולוג מאזור השרון בגין עבירות של אינוס במרמה ומעשה מגונה במרמה. הרופא הבכיר הואשם כי ביצע את העבירות בשלוש נשים שהגיעו לקבל ממנו טיפול לאחר שהתלוננו על כאבים בעת קיום יחסי מין.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

מפרטי כתב האישום עולה כי הנאשם רימה את הנשים וטען כי מדובר בהליכים וטיפולים רפואיים הנדרשים לבדיקתן. לאחר שהנשים נתנו לו את הסכמתן ביצע בהן את העבירות המיוחסות לו.

פרקליטיו של הגינקולוג עו"ד ניר יסלוביץ' ויניב שגב, הגיבו אתמול להחלטה להגיש את כתב האישום: "לצערנו מדובר בהחלטה שגויה. אנחנו בטוחים שלא נפל כל פגם במעשיו של הלקוח שלנו. מדובר ברופא שהקדיש את חייו למען אלפי מטופלות והעניק להן טיפול מקצועי ומסור במשך שנים. ניאבק על חפותו בבית המשפט".

עו"ד יניב שגב

הגינקולוג הבכיר עומת בחודש אפריל עם המתלוננות נגדו במשטרת מרחב ירקון. שלוש הנשים טענו שהגיעו לטיפול קבוע אצל רופא נשים, שם הוא ביצע בהן עבירות מין.

עו"ד יסלוביץ' טען בעבר שהרופא גם מטפל מיני בנוסף להיותו רופא נשים. הגינקולוג נעצר בדצמבר האחרון בחשד לביצוע עבירות מין חמורות במטופלת.

עו"ד ניר יסלוביץ'. (יח"צ)

"הרגשתי לא בנוח, אבל לא חשבתי שזה משהו יוצא דופן"

בריאיון מיוחד לחדשות 2, תיארה אחת המתלוננות את שעברה ואת חוויות העימות שהגיע לאחר מכן. "זה היה גיהינום. הוא כל הזמן ניסה להחליש אותי ולהוכיח איכשהו שאני המשוגעת, שאני לא בסדר", סיפרה.

בדבריה תיארה המתלוננת את הביקור אצל הרופא המומחה שאליו הגיעה בפעם הראשונה, ביקור שהפך לדבריה לאונס. "הגעתי כי רציתי מרשם לגלולות, ורציתי לעשות בדיקה שגרתית. הגעתי אליו כי הוא לקח מחיר יחסית נמוך לחיילות והוא היה קרוב אליי לבסיס", תיארה בבכי.

"הוא הסביר לי בדיוק מה הוא עושה, וכל מה שהוא עשה היה לי מוכר מבדיקות אחרות שעשיתי אצל גינקולוגים", היא מתארת את הביקור שהתחיל באופן שגרתי, אך קיבל לדבריה תפנית. "הוא אמר לי שמעכשיו אני צריכה להגיד לו כמה אני נהנית מ-1 עד 5. בהתחלה שיתפתי איתו פעולה כי לא העזתי להטיל ספק, הוא גינקולוג ואני מטופלת ואין לי שום סיבה להטיל בו ספק. הרגשתי לא בנוח, אבל לא חשבתי שזה משהו יוצא דופן".