פרסום ראשון: אחרי השימוע, הגינקולוג הבכיר יואשם באונס

הפרקליטות הכריעה כי הגינקולוג הבכיר יואשם באונס ומעשים מגונים בשלוש מטופלות, בהתאם לחומר הראיות שהצטבר נגדו ולאחר השימוע שנערך לו. על פי החשדות, הרופא המשיך לטפל בנשים גם במהלך החקירה. באי כוחו: החלטה שגויה, ניאבק על חפותו

הגניקולוג בביהמ"ש (חדשות 2)

פרסום ראשון: הפרקליטות החליטה כי הגינקולוג הבכיר שנחקר בחשד לאונס ומעשים מגונים בשלוש מטופלות יועמד לדין. ההחלטה הרשמית התקבלה לאחר שימוע שנערך לו. מהחקירה עולה גם כי הרופא הבכיר המשיך, למרות החשדות הכבדים נגדו, לקבל מטופלות בבית החולים מאיר בכפר סבא ובמרפאה פרטית בה הוא עובד.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

פרקליטיו של הגינקולוג, עו"ד ניר יסלוביץ' ויניב שגב, אמרו בתגובה להחלטה: "לצערנו מדובר בהחלטה שגויה. אנחנו בטוחים שלא נפל כל פגם במעשיו של הלקוח שלנו. מדובר ברופא שהקדיש את חייו למען אלפי מטופלות והעניק להן טיפול מקצועי ומסור במשך שנים. ניאבק על חפותו בבית המשפט".

עו"ד ניר יסלוביץ' (יח"צ)

הגינקולוג הבכיר עומת בחודש אפריל עם המתלוננות נגדו במשטרת מרחב ירקון. שלוש הנשים טענו שהגיעו לטיפול קבוע אצל רופא נשים, שם הוא ביצע בהן עבירות מין.

עו"ד יסלוביץ' טען בעבר שהרופא גם מטפל מיני בנוסף להיותו רופא נשים. הגינקולוג נעצר בדצמבר האחרון בחשד לביצוע עבירות מין חמורות במטופלת.

עו"ד יניב שגב

"הרגשתי לא בנוח, אבל לא חשבתי שזה משהו יוצא דופן"

בריאיון מיוחד לחדשות 2, תיארה אחת המתלוננות את שעברה ואת חוויות העימות שהגיע לאחר מכן. "זה היה גיהינום. הוא כל הזמן ניסה להחליש אותי ולהוכיח איכשהו שאני המשוגעת, שאני לא בסדר", סיפרה.

בדבריה תיארה המתלוננת את הביקור אצל הרופא המומחה שאליו הגיעה בפעם הראשונה, ביקור שהפך לדבריה לאונס. "הגעתי כי רציתי מרשם לגלולות, ורציתי לעשות בדיקה שגרתית. הגעתי אליו כי הוא לקח מחיר יחסית נמוך לחיילות והוא היה קרוב אליי לבסיס", תיארה בבכי.

"הוא הסביר לי בדיוק מה הוא עושה, וכל מה שהוא עשה היה לי מוכר מבדיקות אחרות שעשיתי אצל גינקולוגים", היא מתארת את הביקור שהתחיל באופן שגרתי, אך קיבל לדבריה תפנית. "הוא אמר לי שמעכשיו אני צריכה להגיד לו כמה אני נהנית מ-1 עד 5. בהתחלה שיתפתי איתו פעולה כי לא העזתי להטיל ספק, הוא גינקולוג ואני מטופלת ואין לי שום סיבה להטיל בו ספק. הרגשתי לא בנוח, אבל לא חשבתי שזה משהו יוצא דופן".