ריב בין משפחות הוביל לירי קטלני

מפרטי כתב האישום שהוגש היום לבית המשפט עולה כי הירי הקטלני במהלכו נרצחו שני תושבי הכפר אעבלין בצפון התרחש בעקבות סכסוך בין שתי משפחות בכפר. אחד החשודים בירי עדיין נמלט

זירת הרצח באעבלין

סכסוך בין משפחות הידרדר לרצח כפול: ארבעה מבני משפחת חסנין מהכפר אעבלין בצפון נורו במהלך ניסיון סולחה בין המשפחה למשפחת נאבולסי, שגם אחד מבני משפחתם נורה ונהרג. היום (שני) הוגש כתב אישום נגד אחד החשודים בירי: הוא הואשם בשני מעשי רצח - אחד מהם של אחיו - ושני ניסיונות רצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יום לפני הירי הקטלני פרץ ויכוח בין מוסטפא חסנין לבין מוחמד נאבולסי, במהלכו דקר חסנין את נאבולסי. כששמעו בני משפחת חסנין על שאירע, שלחו ארבעה מבני המשפחה לבית המשפחה היריבה כדי לעשות סולחה.

חסן נאבולסי בבית המשפט, היום (פוראת נסאר, חדשות 2)

אך כשהגיעו הארבעה לבית המשפחה, הם סירבו לקבל אותם אל ביתם, ובמקום פרץ ויכוח במהלכו שלף אחד מבני משפחת נאבולסי אקדח וירה. בשלב מסוים לקח בן משפחה נוסף את הנשק וירה גם הוא.

מהירי נפגעו כל בני משפחת חסנין שהגיעו לבית וגם אחד מבני משפחת נאבולסי, אחיהם של היורים שככל הנראה ניסה למנוע את הירי. מוחמד חסנין ואיברהים נאבולסי נהרגו מהירי, והשאר נפצעו אנושות.

פרקליטיו של נאבולסי (פוראת נסאר, חדשות 2)

הנאשם, חסן נאבולסי, נעצר ואחיו שהיה מעורב גם הוא בירי, נמלט מאז האירוע. זהותו ידועה למשטרה ומתנהל מצוד אחריו.

הדס חזן ובאסל פלאח, פרקליטיו של נאבולסי, אמרו לאחר הגשת כתב האישום לחדשות 2 Online: "הנאשם מכחיש מכל את המיוחס לו. האישום ברצח ייפול בקרוב, שכן אף אדם בעל דעת לא סבור שהנאשם התכוון לרצוח את אחיו, שהם היו קשורים יחד יותר מתאומים".