37 עורכי דין ביקרו את אולמרט בכלא

ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט ריצה רק 3.5 חודשי מאסר, אך בתקופה זו הספיקו לבקרו עשרות עורכי דין בכלא. בשירות בתי הסוהר אומרים כי אולמרט מסר בכל המקרים את ההצהרות הנדרשות בהתאם לנהלים, אולם בפועל מדובר בחבריו שאינם מטפלים בענייניו

37 עורכי דין ביקרו את אולמרט בכלא (ארכיו (משה שי / פלאש 90, גיל יוחנן)

בשירות בתי הסוהר לא זוכרים נתון כזה: מאז שהחל לרצות את עונשו לפני כשלושה חודשים, ביקרו את ראש ממשלת ישראל לשעבר אהוד אולמרט 37 עורכי דין באגף 10 בכלא מעשיהו בו הוא מוחזק. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אולמרט נכנס לכלא לפני 3.5 חודשים ועל פי החוק וההנחיות שירות בתי הסוהר, מי שרשאי לבקרו הם בני משפחה מדרגה ראשונה ועורכי דינו שאמורים לטפל בענייניו. אלא שמתברר שבמציאות הקיימת, כל עורך דין שעוסק בתחום רשאי להיפגש עם אסיר בכלא אם האסיר מצהיר כי מדובר בעורך דינו - כך גם בעניינו של אולמרט.

בשירות בתי הסוהר אומרים כי אולמרט מסר בכל המקרים את ההצהרות הנדרשות וכי מדובר בעורכי דין שעוסקים בעינינו. אלא שבפועל, ברוב המקרים מדובר בחבריו של ראש הממשלה לשעבר והם לחלוטין אינם קשורים לייצוגו ולענייניו האחרים.

בינתיים, אולמרט הגיש בקשה לשלטונות כלא מעשיהו, ובתחילת החודש הבא הוא צפוי לצאת לחופשה בביתו בפעם הראשונה מאז החל לרצות את עונשו.