אישום: דקר אישה בחדר השינה שלה - ונמלט

אשרף טחימר משפרעם מואשם ברצח של מרוות אבו ג'ליל, שהתגוררה בשכונתו. לפי כתב האישום, פרץ טחמיר לביתה באישון לילה, והחל לדקור אותה בחדר השינה. כשילדיה התעוררו, אחד מהם ניסה להיאבק בו ללא הצלחה - והוא נמלט מהמקום

החשוד ברצח

בית המשפט המחוזי בחיפה הגיש הבוקר (חמישי) כתב אישום נגד אשרף טחימר בן 40, משפרעם, בחשד שלפני יותר מחודש רצח את מרוות אבו ג'ליל בחדר השינה שלה. לפי כתב האישום, טחמיר פרץ לבית באישון לילה ונטל סכין מהמטבח. הוא נכנס לחדר השינה שלה עם הסכין בידיו והחל לדקור את המנוחה בצווארה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מכתב האישום עולה, כי השכנה התעוררה והחלה להיאבק בטחמיר, כשהוא מנסה לסתום את פיה. טחמחיר המשיך לדקור את המנוחה ופצע אותה באזור הפנים וביד שמאל. בעוד שהוא נאבקת ברוצח, התעורר בנה בן ה-11 והבחין ברוצח דוקר את אמו. בהמשך בנה בן ה-18 התעורר גם הוא וניסה לגונן על אמו ללא הצלחה. הרוצח הודף את הנער ובורח מהזירה. מאוחר יותר הוא נתפס ונעצר על ידי כוחות משטרה.

בדיון בבית המשפט שנערך היום, הנאשם הכחיש את החשודות. 

רפ"ק עוזי הדר שהיה אחראי על החקירה לחדשות 2 Online: "המניע של הרצח עדיין לא ידוע. הרוצח הכחיש בחקירתו כל קשר אירוע ולא קשר את עצמו לזירה". 

תושב העיר אמר בשיחה עם חדשות 2 Online: "הנאשם ידוע כפורץ סדרתי. את המעשה שעשה - זה מעשה לא ייעשה. לרצוח אישה לעיני ילדיה זה בלתי נסלח. מה שמוזר בסיפור זה שכל שפרעם והסביבה יודעים מי הרוצח - אבל הצו מנע משאר הציבור לדעת במי מדובר".