רצח הילי סובול ז"ל: "הכל היה דם, מה עשית לאמא שלי ולי?"

שירי סובול, אחותה של הילי סובול ז"ל שנרצחה על ידה ועל ידי בן זוגה דוד ערן, נשמעת בהקלטה מחדר החקירות - בה היא שואלת אותו שוב ושוב האם עשה את זה ומדוע: "איך יכולת לעשות את זה?". לטענת ההגנה, הקלטה זו מנקה אותה מכל אשמה

הנרצחת והנאשמים ברצח

"לא היית צריך לעשות את זה": בדיון בבית המשפט המחוזי בתל אביב חשפו עורכי דינה של שירי סובול, הנאשמת ברצח אחותה התאומה הילי סובול ז"ל ביחד עם בן זוגה דוד ערן, הקלטה בה נשמעים השניים - ושלטענתם מוכיחה כי שירי חפה מפשע ולא ידעה על הכוונה לרצוח את אחותה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בהקלטה נשמעת סובול משוחחת עם ערן בחדר החקירות - לאחר שהושארו שם לבדם. שירי הטיחה בו במהלך השיחה: "מה עשית לי ולאמא שלי?", זאת לאחר שאמר לה כי רצה שתרגיש בטוחה.

לאחר מכן היא שואלת אותו איך קרה שאחותה נרצחה - והוא החל להשיב לה: "עליתי לקומה חמש...". בשלב הזה, החוקרים היו בכניסה לחדר ואז שירי נשמעת אומרת לבן זוגה: "איך יכולת לעשות את זה?" בקול רם. כשיצאו מהחדר, היא לחשה לו כי היא אוהבת אותו אך ש"לא היה צריך לעשות את זה".

שירי סובול, לראשונה בפנים גלויות (חדשות 2)


בהמשך ההקלטה נשמעת שירי שואלת את ערן באילו מקומות דקר את אחותה, הילי, והוא ענה: "במקומות שונים בפלג גופה העליון". לדברי שירי "הכל היה אצלה דם ולא ידעתי שאתה עשית לה את זה, גם כשנכנסתי לבית, זה לא עלה לי בראש".

התביעה טוענת, לעומת זאת, כי סובול ידעה שהיא מוקלטת - ובהקלטה נשמעת גרסה התואמת את גרסתה לאירועים, לפיה לא ידעה על רצח אחותה.