פרסום ראשון: כתב אישום יוגש נגד הגינקולוג החשוד באונס, בכפוף לשימוע

הפרקליטות החליטה להעמיד לדין את הרופא הבכיר בגין שלושה מקרי אונס ועבירות מין שביצע לכאורה בשלוש נשים במהלך טיפול. עוד מתברר כי למרות החשדות הכבדים נגדו, המשיך הרופא לקבל מטופלות

הרופא החשוד, ארכיון (חדשות 2)

פרסום ראשון: הפרקליטות הודיעה בימים האחרונים כי הצטברו די ראיות כדי להעמיד לדין את הגינקולוג החשוד באונס ובעבירות מין בשלוש נשים שהגיעו אליו לטיפול, וזאת בכפוף לשימוע שייערך לו. עוד מתברר כי הרופא הבכיר המשיך, למרות החשדות הכבדים נגדו, לקבל מטופלות בבית החולים מאיר בכפר סבא ובמרפאה פרטית בה הוא עובד.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

הגינקולוג הבכיר החשוד באונס עומת בתחילת החודש עם המתלוננות נגדו במשטרת מרחב ירקון. שלוש הנשים טענו שהגיעו לטיפול קבוע אצל רופא נשים, שם הוא ביצע בהן עבירות מין.

פרקליטו של הגינקולוג, עו"ד ניר יסלוביץ', טוען שהוא גם מטפל מיני בנוסף להיותו רופא נשים. הגינקולוג נעצר בדצמבר האחרון בחשד לביצוע עבירות מין חמורות במטופלת.

עו"ד ניר יסלוביץ' (יח"צ)

"הרגשתי לא בנוח, אבל לא חשבתי שזה משהו יוצא דופן"

בריאיון מיוחד לחדשות 2, תיארה אחת המתלוננות את שעברה ואת חוויות העימות שהגיע לאחר מכן. "זה היה גיהינום. הוא כל הזמן ניסה להחליש אותי ולהוכיח איכשהו שאני המשוגעת, שאני לא בסדר", סיפרה.

בדבריה תיארה המתלוננת את הביקור אצל הרופא המומחה שאליו הגיעה בפעם הראשונה, ביקור שהפך לדבריה לאונס. "הגעתי כי רציתי מרשם לגלולות, ורציתי לעשות בדיקה שגרתית. הגעתי אליו כי הוא לקח מחיר יחסית נמוך לחיילות והוא היה קרוב אליי לבסיס", תיארה בבכי.

"הוא הסביר לי בדיוק מה הוא עושה, וכל מה שהוא עשה היה לי מוכר מבדיקות אחרות שעשיתי אצל גינקולוגים", היא מתארת את הביקור שהתחיל באופן שגרתי, אך קיבל לדבריה תפנית. "הוא אמר לי שמעכשיו אני צריכה להגיד לו כמה אני נהנית מ-1 עד 5. בהתחלה שיתפתי איתו פעולה כי לא העזתי להטיל ספק, הוא גינקולוג ואני מטופלת ואין לי שום סיבה להטיל בו ספק. הרגשתי לא בנוח, אבל לא חשבתי שזה משהו יוצא דופן".