שותפיו של אלון חסן הורשעו בשוחד

האחים בלטר, שותפיו לעסקים של אלון חסן, הורשעו בבית המשפט המחוזי בבאר שבע בעבירות של מרמה ושוחד, במסגרת הסכם טיעון שנחתם עימם. החברה שבבעלותם, דנה שירותי נמל ולוגיסטיקה בע"מ, הורשעה גם כן במסגרת ההסכם

הסדר טיעון ראשון בפרשה (פלאש 90, יצחק הררי)

בבית המשפט המחוזי בבאר שבע נחתם היום (חמישי) הסדר טיעון עם שלושה מתוך ששת הנאשמים בפרשת השוחד בנמל אשדוד. יניב בלטר, אורי בלטר וחברת דנה שירותי נמל ולוגיסטיקה בע"מ, שותפיו של אלון חסן החשוד גם כן, הודו בחלק מהעבירות המיוחסות להם וכעת ממתינים לשלב הטיעונים לעונש, שנקבע לחודש יוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שלושת הנאשמים הורשעו במספר עבירות בהן: קשירת קשר לביצוע עוון, מרמה והפרת אמונים של עובד הציבור, מרמה והפרת אמונים בתאגיד, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות וקשירת קשר לביצוע פשע.

שותפיו הורשעו. אלון חסן

יניב בלטר וחברת "דנה שירותי נמל ולוגיסטיקה" הורשעו גם בעבירות של הלבנת הון, עורמה, מרמה ותחבולה לפקודת מס הכנסה, השמטת הכנסה מדוח לפקודת מס הכנסה וניהול ספרי חשבונות כוזבים לפקודת מס הכנסה. אורי בלטר הורשע באישום השלישי בעבירות של רישום כוזב במסמכי תאגיד ושיבוש מהלכי משפט.

כתב האישום בפרשה הוגש לפני כשלושה שבועות בתום החקירה שהעלתה כי העובדים הבכירים יצרו מנגנון לקידום עניינן של חברות פרטיות המצויות בשליטת מקורבים להם ואשר מספקות לחלקם רווחים במישרין או בעקיפין, זאת בתמורה לשוחד ולטובות הנאה מאותן חברות.