מורה פרטי נאשם במעשים מגונים בתלמידתו, בת 13

בכתב האישום מתואר כיצד האיש, בן 70 ממרכז הארץ, נהג להסיע את הקטינה לביתה וביצע בה מעשים מגונים, כשהחמור שבהם אירע לפני שבועיים. "המורה נעמד מאחורי הקטינה, חיבק אותה, הכניס את ידיו מתחת לחולצתה וביצע בה מעשה מגונה; היא קפאה ולא הצליחה להגיב על מעשיו"

אילוסטרציה (shutterstock)

כתב אישום הוגש נגד מורה פרטי בן 70, תושב מרכז הארץ, בגין ביצוע מעשה מגונה בתלמידתו - בת 13. על-פי סעיפי האישום, הוא נהג להסיע אותה לביתה תוך שהוא מנצל את המצב כדי לשוחח עמה על תכנים מיניים. באחת הפעמים, "הכניס את ידיו מתחת לחולצתה וביצע בה מעשה מגונה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כתב האישום הוגש על ידי עו"ד רעות אבירי מפרקליטות מחוז מרכז, כשהאירוע החמור ביותר התרחש לפני כשבועיים, "אז נעמד המורה מאחורי הקטינה, חיבק אותה, הכניס את ידיו מתחת לחולצתה וביצע בה מעשה מגונה".

עוד צוין, כי הקטינה "קפאה ולא הצליחה להגיב על מעשיו". בשלב הזה, לשון האישום, ביקש המורה מהתלמידה להדגים תנוחות של קיום יחסי מין בעזרת שתי בובות ואמר לה: "בא לי עכשיו סקס" ו-"תחרמני אותי".

עו"ד משה גלעד (אשרי כהן)

"הוא אחז בחוזקה בידה ומשך אותה לחדר השינה - שם ביצע בה מעשים מגונים נוספים עד שנחלצה מידיו וברחה בריצה מהבית", נכתב באישום. בתיאור העבירות מפורט כיצד נהג המורה לשוחח עם התלמידה על מבנה איבר המין הנשי, כמו גם על מין אוראלי בין גבר לאישה.

סנגוריו של המורה, עורכי הדין משה וזיו גלעד, מסרו כי "מדובר באדם ללא כל עבר פלילי בן 70, שבעצם לא שאב כל סיפוק מיני או גירוי מיני מהמעשה שמיוחס לו. כל שלטענתו עשה זה עיסוי ללא כוונה מינית לאותה קטינה".