א׳, שנאנסה ע"י קצב: החלטה צודקת

בתגובה ראשונה להחלטת ועדת השחרורים שלא לנכות שליש מעונשו, אמרה א' ממשרד התיירות שנאנסה על ידי קצב כי "ההחלטה צודקת לנוכח סירובו להתנצל". גם חתנו של קצב התחייס להחלטה בראיון לחדשות 2 ואמר כי אמון הציבור לא היה נפגע משחרורו

מספר שעות לאחר שהחליטה ועדת השחרורים לדחות את בקשתו של הנשיא לשעבר משה קצב לנכות שליש ממאסרו, הגיבה לראשונה א' ממשרד התיירות שנאנסה על ידי קצב והביעה סיפוק מההחלטה. "החלטת ועדת השחרורים הייתה צודקת ובלתי נמנעת לנוכח סירובו העיקש והמקומם של מר קצב להכיר בפשעיו ולהצטער עליהם", מסר עורך דינה עו״ד דני סרור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בראיון ל"שש עם עודד בן עמי", התייחס גם חתנו של קצב עו"ד לוי אמיתי להחלטה ותאר את תחושות המשפחה. "הכוחות המתנגדים היו חזקים מכולנו", אמר עו"ד אמיתי. "אנחנו מבינים יותר ויותר שזה לא משנה לאף אחד מה העובדות ומה האמת. יש את מי שנגד השחרור, מי ששמח בהחלטת הוועדה היום, מי שחושב שזה היה נכון לעשות את מה שנעשה. אני מדבר על אותם ארגונים ואנשים שחשבו שזה יהיה דבר נורא אם ישחררו את משה קצב, וכנראה שההשפעה שלהם היא רבה יותר".עוד הוסיף חתנו של הנשיא לשעבר כי לדעתו, אמון הציבור לא היה נפגע אם היו משחררים אותו. "אדם בן 71 שיושב 4 וחצי שנים בכלא, אחרי שקיים את כל מה שנדרש ממנו במסגרת הזמן הזה, אני חושב שמותר ואפשר לשחררו לביתו ולמשפחתו, וקצת חמלה לא תזיק לאף אחד. אבל שוב, חלק מהציבור שהתנגד, שהוא ציבור קטן אבל קולני, בהחלט פגע והוא השפיע".