אישום: "האב והאם אנסו את בתם ביחד"

כתב אישום הוגש נגד שלושה תושבי אשדוד בגין ביצוע עבירות מין בתוך המשפחה. הנאשמים, אביה החורג של אחת המתלוננות, אמה והמאהבת של האב, מואשמים שתקפו מינית 3 קטינות. כתב האישום אף מגולל כיצד האב הכניס את בתו החורגת להיריון

אילוסטרציה

פרקליטות מחוז דרום הגישה היום (שני) לביהמ"ש המחוזי בב"ש כתב אישום נגד אב חורג, רעייתו והמאהבת שלו, תושבי אשדוד, שתקפו מינית קטינות לאורך שנים, בהן גם את בתו החורגת של האב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפרשה החלה לפני כשלושה שבועות, כשצעירה בת 31 התייצבה בתחנת המשטרה באשדוד יחד עם נציגת "תאיר", וביקשה להתלונן על אביה החורג ואמה הביולוגית שביצעו בה לטענתה מעשים מגונים ומעשי אינוס, תקיפה ואיומים - כל זאת בהיותה בת 11-26.

בעקבות תלונתה נעצרו בני הזוג ונלקחו לחקירה. תוך כדי חקירת אמה הביולוגית ואביה החורג, נחשף כי גם המאהבת של האב חשודה במעשים כאלו יחד עם החשוד שנעצר - הן כלפי המתלוננת והן כלפי בתה של המאהבת, בעת שהייתה בת 7. כך, הפכה גם בתה של המאהבת למתלוננת נוספת בפרשה.

"נלמד אותך מה זה גבר"

מכתב האישום עולה כי כשהמתלוננת הייתה בת 11 הכניסו אותה לכאורה הוריה לחדר השינה ואמרו לה: "נלמד אותך מה זה גבר". האבא קיים איתה יחסי מין בחדר השינה בעת שהאם שהתה גם היא בחדר.

מאז, על פי האישום, חוותה המתלוננת מעשי אינוס של האב באופן יומיומי, בעוד האם השתתפה לפעמים במעשים. בנוסף, סיפרה הבת כי אביה החורג הכה אותה, כשניסתה להקשות עליו בנוגע לקיום יחסי המין.

המתלוננת טענה כי לקראת גיל 21 היא ניסתה להשתחרר מעול האב ולצאת מהבית, אלא שהוא הודיע לה בתגובה כי ברצונו להכניס אותה להיריון על מנת לחזק את הקשר ביניהם. לאחר מספר חודשים היא אכן נכנסה להיריון.

בגיל 26, כשהחליטה לחזור בתשובה, איים עליה לכאורה האב החורג ברצח בשל דרישתה לעזוב את הבית ולהתחתן עם אדם דתי. לפני יותר מחודש היא הכירה בחור בשידוך, והשניים נישאו. לדבריה, בשלב הזה גמלה בלבה ההחלטה לחשוף בפני בעלה את כל שאירע לה. הוא גילה תמיכה מלאה ברעייתו ועודד אותה לפנות למרכז לנפגעות תקיפה מינית.

הנאשמים מואשמים בביצוע עבירות מין במשפחה, הכוללות אינוס, מעשי סדום ומעשים מגונים, וכן בעבירות של התעללות ותקיפת קטין. הפרקליטות הגישה לבית המשפט בקשה לעצור את הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים כנגדם.