תקף נערות בוואטסאפ - ונשלח לכלא

עופר טמסוט הודה כי יצר קשר עם 11 מתלוננות בחדרי צ'אטים ופגע בהן מינית לשם סיפוקו. המתלוננות בנות ה-12-14.5 העידו כי איים עליהן באונס וברצח אם לא יענו לבקשותיו. בית המשפט גזר עליו עונש מאסר בפועל ותשלום פיצויים לקטינות

ניהל עמן שיחות בעלות אופי מיני (רויטרס)

עבריין המין שתקף ברשת לא פחות 11 נערות יבלה את שש וחצי השנים הבאות מאחורי סורג הבריח. בית המשפט המחוזי בחיפה גזר היום (חמישי) את דינו של עופר טמסוט, תושב קריית אתא בן 35, בגין עבירות מין שביצע כלפי קטינות במרחב הווירטואלי. טמסוט ביצע עבירות מין בנערות בנות 12-14.5 תוך שהוא מאיים על חלקן באונס וברצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במסגרת הסדר טיעון הודה טמסוט כי יצר קשר עם המתלוננות דרך חדרי צ'אטים ובהמשך באמצעות אפליקציית "whatsapp", תוך שהוא מודע לגילן הצעיר ומתחזה בעצמו לנער מתבגר. בהמשך ניהל עם המתלוננות שיחות בעלות אופי מיני, ביצע כלפיהן מעשים מגונים, גרם להן לבצע מעשים מגונים ואף גרם לחלקן לבצע בעצמן מעשים העולים כדי עבירות מין חמורות, והכל לצורך סיפוקו המיני.

בחלק מהמקרים, לשם הרתעה, סיפר לקטינות כי יש ברשותו תוכנה של מרשם האוכלוסין בה מתוארים כל הפרטים של קרובי משפחותיהן וכתובת המגורים שלהן. כמה צעירות העידו כי כאשר סרבו להענות לבקשותיו השונות איים עליהן באונס וברצח.

על פי החלטת בית המשפט טמסוט גם ישלם פיצויים לכל אחת מן המתלוננות בגובה 7,500-10,000 שקלים.