תיעוד: מחלק עיתונים הוכה בקניון

כתב אישום הוגש נגד שני תושבי אשקלון בגין תקיפתו של גבר בן 70 שעסק בחלוקת עיתונים בעיר. בתיעוד המקרה נראים השניים מכים את האיש, זאת על אף ניסיונותיהם של הסובבים להפריד ביניהם. סנגורם: "הם הגיבו לתקיפה מצד מחלק העיתונים שהכה אותם עם מקל"

כתב אישום הוגש היום (שלישי) נגד שני תושבי אשקלון, לאחר שבסוף השבוע האחרון נעצרו בחשד שתקפו גבר בן 70 שחילק עיתונים בכניסה לקניון בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ראשית האירוע בבוקר יום שישי, אז התקבל דיווח במשטרה על שני חשודים שתוקפים את מחלק העיתונים. השוטרים שהגיעו למקום הבחינו בהמולה בכניסה לקניון ובצעיר החשוד שניסה לתקוף את האיש. בתיעוד מצלמות האבטחה נראים אזרחים אוחזים בצעיר בחוזקה תוך שהוא מנסה להכות באגרופיו ולבעוט בסובבים.

השוטרים שהגיעו למקום השתלטו על הצעיר החשוד ועצרו אותו. אלא שאז חשוד נוסף הגיח למקום והחל להכות את מחלק העיתונים. השוטרים הצליחו להשתלט גם עליו ועצרו את הצעיר הנוסף. מעצרם של השניים התבצע בסיוע שוטרים נוספים שהוזעקו למקום, בזמן שהחשודים קיללו וירקו על פניהם של השוטרים.

בתום חקירתם הראשונית הכחישו השניים, בני 19 ו-32, את המעשים שיוחסו להם. הם נכלאו ומעצרם הוארך בבית המשפט. בהמשך קשרו השניים את עצמם לאירוע אך טענו כי הם אלו שהותקפו על ידי מחלק העיתונים.

"שני הנאשמים טוענים שמחלק העיתונים הוא זה שהחל לתקוף אותם", אמר עו"ד מיכאל בוסקילה מהסנגוריה הציבורית, המייצג את השניים. "לא היתה להם כוונה לתקוף אותו. הם הגיבו לתקיפה שלו, כשהוא הרביץ להם עם מקל". במהלך היום הוגש כתב אישום נגד השניים בבית המשפט באשקלון לצד בקשה להמשך מעצרם עד לתום ההליכים.