אהוד אולמרט ביקש להכניס סרטים - וסורב

ראש הממשלה לשעבר ביקש משירות בתי הסוהר אישור להכניס לשטח הכלא כמה עשרות סרטי די. וי. די, אך נענה בשלילה. בקשה זו מצטרפת לבקשה קודמת שהגיש אולמרט לצאת לחופשה קצרה בכדי להשתתף בבר המצווה של נכדו - וסורבה אף היא. בשירות בתי הסוהר סירבו להתייחס לנושא

עוד בקשה נענתה בשלילה. אולמרט (פלאש 90, נועם מוסקוביץ)

כחודש וחצי לאחר שהחל לרצות את עונש המאסר, העביר ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט בקשה חריגה נוספת לשירות בתי הסוהר: הכנסת סרטי די.וי.די. לתא המאסר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לחדשות 2 נודע כי שירות בתי הסוהר סירב לבקשתו של ראש הממשלה לשעבר, במסגרתה ביקש לאשר לו להכניס לשטח בית הסוהר כמה עשרות סרטים ולאפשר לו לצפות בהם. בשירות בתי הסוהר סירבו להתייחס לדברים.

בקשתו של אולמרט מצטרפת לבקשה אחרת שהעביר בסמוך למועד בו החל לרצות את עונשו. אולמרט ביקש אז מהנהלת הכלא לצאת לחופשה קצרה בכדי להשתתף בחגיגת בר המצווה של נכדו הראשון.

בלי סרטים בכלא (ארכיון) (שב"ס)

בשירות בתי הסוהר לא השיבו במשך שבועיים לבקשתו של אולמרט. לאחרונה התקבלה התשובה ובה הסירוב לבקשת היציאה. לחדשות 2 נודע כי הסיבה לכך נעוצה בעובדה שאולמרט לא עומד בקרירטיונים הנדרשים בכדי להשתחרר למספר שעות.

על פי תקנות שירות בתי הסוהר, ניתן אישור לצאת לחופשה רק לאסיר המרצה למעלה מרבע מתקופת מאסרו או לחלופין מתקיים אירוע של קרוב משפחתו מדרגה ראשונה. כך למשל אישר שירות בתי הסוהר את חופשתו של הנשיא לשעבר משה קצב שיצא לחתונת בנו.