נער נאשם שטעה בזיהוי ורצח גבר

לבית המשפט המחוזי בנצרת הוגש כתב אישום נגד בן 17 בגין רצח רוכב האופניים אביתר קיטץ בחודש ינואר האחרון סמוך לעפולה. מכתב האישום עולה כי הנער ביצע את המעשה לאחר שטעה בזיהוי וחשד שמדובר באדם אחר שעמו היה מצוי בסכסוך

הנאשם בבית המשפט, היום (חדשות 2)

הותר לפרסום: נער בן 17 הואשם הבוקר (שני) ברצח אביתר קיטץ, בן 56 מעפולה, בזמן שנסע על אופניו כשפניו מכוסות, בשל טעות בזיהוי. מכתב האישום עולה כי הקטין הנאשם חשד שמדובר באדם אחר שהיה מצוי בסכסוך עמו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כתב האישום שהוגש לבית המשפט המחוזי בנצרת מגולל את רצף ההתרחשויות שהובילו לרצח קיטץ בינואר האחרון, אז התקבל דיווח במוקד המשטרה על תאונת דרכים שבה נפצע קשה רוכב אופניים.

קיטץ יצא באותו הערב לרכיבה על אופניים חשמליים ברחוב קירשטיין בעיר כשהוא עוטה צעיף שכיסה את צווארו והקשה על זיהויו. הנער שהבחין בקיטץ הניח כי מדובר באדם אחר שעמו הסתסכך. הנער חזר לביתו, הצטייד בסכין, והמתין לשובו של קיטץ למקום.

אחותו של קיטץ ז"ל עם תמונתו (חדשות 2)

כשרוכב האופניים חזר, הגיח הנער מאחוריו והחל לרדוף אחריו. לאחר מכן דקר את קיטץ מספר פעמים בגבו. כשקיטץ הגיע לבית החולים העמק בעפולה התברר לשוטרים כי לא מדובר בתאונת דרכים, אלא בדקירה, וכוחות רבים הוזעקו לזירה.

החוקרים אספו ראיות שנבדקו במעבדה לזיהוי פלילי, המצביעות על השתלשלות האירועים והצביעו על אירוע הרצח. לאחר שהוטל צו איסור פרסום על פרטי הפרשה - הצליחו החוקרים להגיע לנער שהואשם היום ברצח.