אישום: תקף מינית ילדות באינסטגרם

לבימ"ש השלום בת"א הוגש כתב אישום נגד אייל קון, תושב ר"ג בן 32, בגין ביצוע עבירות מין בילדות כבנות 10 באמצעות אפליקציית התמונות. בין היתר מואשם קון כי ניהל שיחות בעלות אופי מיני עם הילדות ואף שלח להן תמונות של איבר מינו

אילוסטרציה

פרקליטות מחוז ת"א הגישה הבוקר כתב אישום לבימ"ש השלום בעיר נגד אייל קון בגין ביצוע עבירות מין בתשע קטינות בנות 10 עד 12 באמצעות האינסטגרם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

קון, תושב רמת גן בן 32, מואשם שהטריד מינית את קורבנותיו, ביצע בהן מעשה מגונה בנסיבות מחמירות והחזיק פרסומי תועבה.

על פי כתב האישום, קון יצר קשר עם הקטינות באמצעות אפליקציית התמונות והתכתב עימן בצ'אט, כשבמהלך ההתכתבות האינטנסיבית הטריד מינית. הוא הפנה אליהן התייחסויות חוזרות ובוטות בעלות אופי מיני והמתמקדות במיניות וכן ביצע מעשים מגונים על ידי שליחת תמונותיו, לרבות תמונות של איבר מינו.

קון בביהמ"ש, היום

הנאשם אף החזיק במחשביו האישיים ובמכשיר הנייד כ- 12,000 פרסומי תועבה, הכוללים תמונות וסרטונים שהוריד מהאינטרנט ובהם נראים ילדים קטנים בעירום ומקיימים יחסי מין עם מבוגרים.

מעשיו של קון נחשפו כאשר התכתבותו נודעה לאימן של שתיים מהקטינות, שפנתה בתלונה למשטרה. "מעשיו של המשיב מלמדים על ניצול מחפיר ובלתי חוקי של קטינות, לשם סיפוק צרכיו המיניים, תוך ניצול גילן הצעיר, תמימותן, סקרנותן ולעיתים מצוקותיהן, תוך שהמשיב מודע לפסול שבמעשיו", נטען בכתב האישום.