אולמרט ביקש לצאת מהכלא – וסורב‎

פרסום ראשון: זמן קצר לאחר שהחל לרצות את עונשו בכלא מעשיהו, ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט ביקש להשתחרר למספר שעות בכדי להשתתף בחגיגת בר המצווה של נכדו. בשירות בתי הסוהר סירבו לבקשה

ביקש להשתחרר, אולמרט (פלאש 90, נועם מוסקוביץ)

כחודש לאחר כניסתו לכלא, ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט העביר בקשה ראשונה לצאת ממאסר בכדי להשתתף בחגיגת בר המצווה של נכדו הראשון. בשירות בתי הסוהר סירבו לבקשה בשל אי עמידה בקריטריונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כשלושה שבועות חלפו מאז שראש הממשלה לשעבר החל לרצות את עונש המאסר שנגזר עליו בכלא מעשיהו. עד כה, לא דווח על אירועים חריגים שהתרחשו מאז כניסתו לכלא, אולם כעת מתברר כי זמן קצר לאחר שנכלא הוא הגיש בקשה לצאת מתא המאסר למשך מספר שעות - בכדי להשתתף בחגיגת בר המצווה של נכדו הראשון.

בשירות בתי הסוהר לא השיבו במשך שבועיים לבקשתו של אולמרט. לאחרונה התקבלה התשובה ובה הסירוב לבקשת היציאה. לחדשות 2 נודע כי הסיבה לכך נעוצה בעובדה שאולמרט לא עומד בקרירטיונים הנדרשים בכדי להשתחרר למספר שעות.

כלא מעשיהו (ארכיון) (שב"ס)

על פי תקנות שירות בתי הסוהר, ניתן אישור לצאת לחופשה רק לאסיר המרצה למעלה מרבע מתקופת מאסרו או לחלופין מתקיים אירוע של קרוב משפחתו מדרגה ראשונה. כך למשל אישר שירות בתי הסוהר את חופשתו של הנשיא לשעבר משה קצב שיצא לחתונת בנו.

בשירות בתי הסוהר לא התייחסו לדברים.