קצין מג"ב הואשם בביצוע מעשים מגונים בשוטרת בבסיס בו שירת

כתב אישום הוגש נגד עדי איברהים, קצין מג"ב בגין ביצוע מעשים מגונים בשוטרת בשירות סדיר בבסיס שבו שירתו. כתב האישום מתאר מספר מקרים, בהם בין השאר נצמד הנאשם למתלוננת, הכניס ידו מתחת לבגדיה, ולא נענה להפצרותיה לחדול מהמעשה

אישום: ביצע מעשים מגונים בשוטרת (חטיבת דובר המשטרה)

בבית משפט השלום בירושלים הוגש היום (חמישי) כתב אישום נגד עדי איברהים, בן 40 המשרת כקצין במשמר הגבול, בגין ביצוע מעשים מגונים בשוטרת צעירה ששהתה בבסיס בו שימש כמפקד תורן.

לעדכונים נוספים והעברת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

כתב האישום שהוגש על ידי המחלקה לחקרות שוטרים באמצעות עו"ד ליאת יוניניאן מתאר מספר מקרים בהם ביצע איברהים את המעשים שיוחסו לו בשוטרת בת ה-19, שהייתה בתקופות מסוימות תחת פיקודו בעת שהיה מפקד תורן בבסיס בו שירתו. באחד המקרים שהתרחש באוקטובר אשתקד, צויין בכתב האישום כי איברהים נכנס לחדר שבו ישבה החיילת ועיסה את כתפה מבלי שהביעה את הסכמתה.

במקרה אחר נכנס הנאשם לחדר בו עבדה המתלוננת והחל שוב לעסות את כתפיה. הוא שאל אם הדבר נעים לה. רק כשהשיבה בשלילה ושמטה כתפיה כלפי מטה, הוא חדל ממעשיו. בהמשך, בשעות הלילה, כשיצאה המתלוננת לעשן בחצר, יצא הנאשם אחריה ושאל אותה שאלות אישיות תוך שהוא מלטף את רגלה. אחר כך הוא לקח את ידה וניסה להניח אותה על איבר מינו.

מכתב האישום עולה כי איברהים המשיך ונצמד עם גופו לשוטרת, והכניס ידו מתחת לחולצתה. החיילת שהתלוננה נגדו ביקשה ממנו שיחדל, אך הוא סירב והמשיך במעשיו.

רק כשהצליחה להיחלץ מאחיזתו, הצביעה המתלוננת על כיוון היציאה ואמרה לנאשם "צא" בכדי שיעזוב אותה. איברהים ניגש אליה וביקש "חיבוק אחרון", אך היא שוב סירבה וביקשה בשנית שיצא מהמקום ויחדול ממעשיו.