תינוק טבע באמבטיה: המטפלת הורשעה בגרימת מוות ברשלנות

זוהר ארגז ז"ל היה בן 11 חודשים בלבד כשטבע למוות באמבטיה, לאחר שהושאר שם ללא השגחה יחד עם אחיו התאום. אביגיל דניאל, המטפלת שהייתה אמורה להשגיח על השניים, השאירה אותם לבדם, תוך שהיא מודעת לכך שלא קשרה היטב את כסאות הקילוח. בית המשפט הרשיע אותה בגרימת מוות ברשלנות במסגרת הסדר טיעון ועונשה ייקבע בקרוב

זוהר טבע למוות, המטפלת הורשעה (באדיבות המשפחה)

אביגיל דניאל בת ה-48 מתל אביב שימשה כמטפלת של שני תאומים בני 11 חודשים בלבד. בחודש מאי 2014 היא השאירה את השניים באמבטיה ללא השגחה למספר דקות, וכשחזרה מצאה אחד מהם ללא רוח חיים. היום (שלישי) היא הורשעה בגרימת מוות ברשלנות, במסגרת הסדר טיעון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

זוהר ארגז ז"ל היה בן 11 חודשים בלבד כשהושאר יחד עם אחיו התאום באמבטיה. מחקירתה של המטפלת עלה כי היא השאירה את השניים לבדם ועזבה את החדר, תוך שהיא מודעת לחלוטין שלא קשרה היטב את הכסאות המיועדים לקילוח.

כשחזרה לחדר האמבטיה מצאה דניאל את זוהר ז"ל כשראשו בתוך המים והוא ללא רוח חיים. היא הוציאה אותו מהאבטיה תוך שהיא זועקת לעזרה. השכנים ששמעו את צעקותיה הזעיקו את כוחות ההצלה וביצעו בו מאמצי החייאה שהמשיכו גם בבית החולים - שם קבעו את מותו של זוהר חמישה ימים לאחר מכן.

כתב האישום שהוגש נגד דניאל ייחס לה עבירות של גרימת מוות ברשלנות והשארת ילד בלא השגחה. היא הורשעה בעבירות אלו במסגרת הסדר טיעון ובפרקליטות הודיעו כי עונשה ייגזר בקרוב.