אישום: "רצח את אשתו כי הפריעה לטניס"

תושב בת ים בן 76 זעם על כך שאשתו הפריעה לו לצפות במשחק טניס בטלוויזיה, וחבט בראשה בקרש - כך עולה מכתב האישום החמור. לאחר מכן לקח פטיש והכה שוב ושוב, עד למותה. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו עד לתום ההליכים

זירת הרצח, סוף חודש ינואר (חדשות 2)

סיבת הרצח המזעזע - ריב על צפייה בטלוויזיה: גבר בן 76 מבת ים נאשם כי רצח את אשתו לפני כשבועיים בעזרת פטיש. על פי כתב האישום, מואיסיי ביניאשווילי הכה את אשתו מלכה למוות לאחר שהפריעה לו לצפות במשחק טניס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפרקליטות הגישה הבוקר (חמישי) את כתב האישום החמור לבית המשפט המחוזי בתל אביב. בכתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד שרית שמש, נטען כי בסוף חודש ינואר צפה הנאשם באליפות אוסטרליה הפתוחה בטניס, ובשעות ההכרעה של המשחק הוא זעם על כך שרעייתו מפריעה לו לצפות ורצה להשתיקה.

על פי עובדות כתב האישום, בשלב זה ניגש מוייסי למטבח, הביא קרש חיתוך עשוי עץ וחבט בעזרתו בראשה של מלכה פעמים רבות, סמוך לחלון ביתם הפתוח. עוברי אורח ושכנים ששמעו את צעקותיה של האישה, הזעיקו את כוחות המשטרה וצעקו לעבר האיש שיחדל ממעשיו, לשווא.

מעצרו של ביניאשווילי בזירה

השכנים סיפרו: "כל הדירה הייתה מלאה דם"

בשלב מסוים הצליחה האישה להוציא מידיו של בעלה את הקרש ולהשליכו מהחלון הפתוח, אך הנאשם, שככל הנראה היה נחוש בדעתו להביא למותה, ניגש למטבח, הוציא מהארון פטיש וחבט בו בעוצמה רבה בראשה של האישה.

רק לאחר הגעת כוחות המשטרה, הם הצליחו להגיע אל תוך הדירה ולעצור את הגבר. כוחות מד"א שהגיעו למקום ניסו להעניק לה טיפול רפואי וביצעו בה פעולות החייאה, ללא הצלחה. בבית החולים איכילוב נקבע מותה לאחר שלושה ימים. כעת הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו של הבעל עד לתום ההליכים.

דני, שמתגורר בבניין, סיפר לחדשות 2 Online לאחר המקרה: "שמעתי את הצעקות, עליתי לקומה השנייה, חשבתי שזה יכול להיות אירוע ביטחוני. ניסיתי לפרוץ את הדלת, אנשים התקהלו וצעקו שהוא הורג אותה". לטענתו, לקח למשטרה יותר מחצי שעה להגיע למקום: "ניסיתי לפרוץ את הדלת והיא הייתה נעולה. כשאני ושכנים נוספים הצלחנו להיכנס, ראיתי את שתי המכות האחרונות של הפטיש. הוא פשוט התיישב על הרצפה. כל הדירה הייתה מלאת דם, והיא הייתה שרועה על הספה".

רועי, שכן נוסף של בני הזוג, סיפר כי הם "האנשים הכי נחמדים בעולם. לפעמים הם היו רבים, אבל לא האמנתי שזה יגיע למצב כזה". הוא טען שהבעל המכה צעק על אשתו שלא נתנה לו לצפות במשחק הטניס שהתקיים באותה השעה. במשטרה דחו את הטענות לפיהן ניידת הגיע לדירה כעבור זמן רב - ומוסרים כי לפי המסוף המוחשב, ניידת משטרה הגיעה למקום תוך 4 דקות.