פרקליט משפחת נתניהו: "המשטרה 'מאתרגת' את מני נפתלי"

מאז פסיקת בית הדין לעבודה לטובת אב הבית לשעבר מני נפתלי, נמנעו מרבית מקורביו של רה"מ נתניהו לעסוק בנושא. כעת, בריאיון לחדשות 2, מתייחס עו"ד יוסי כהן - פרקליט המשפחה - לתביעת הדיבה שהגיש נפתלי ומותח ביקורת חריפה על המשטרה ובית הדין: "עובדת טענה שנפתלי הטריד אותה מינית, במשטרה לא מקדמים את החקירה"

בבית משפט השלום בהרצליה החלה היום (רביעי) להתברר תביעת הדיבה שהגיש מני נפתלי, אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה, נגד מספר מקורבים לנתניהו - בהם עורכי הדין דוד שימרון ויוסי כהן והדובר ניר חפץ. עילת התביעה - ההאשמה שהטיחו בו על הטרדה מינית שביצע לכאורה בעובדת המעון. בריאיון לחדשות 2 מתייחס עו"ד כהן לתביעה ועל הדרך מותח ביקורת על המשטרה ובית הדין לעבודה שקיבל את התביעה של נפתלי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"קמה אישה, עובדת לשעבר במעון, והגישה תלונה על כך שנפתלי הטריד אותה מינית", אמר כהן. "הבטיחו לה שהיא תזומן לעימות אבל במשך 9 חודשים לא עשו שום דבר. יש אפילו ראיות לכך שבמקום לקדם את החקירה, ניסו להבהיל אותה".

תובע את מקורבי רה"מ. מני נפתלי (יונתן סינדל, פלאש 90)

עו"ד כהן המשיך לתקוף את התנהלות המשטרה בנושא וטען כי היא נגועה בניגוד אינטרסים חמור. "המשטרה 'מאתרגת' את נפתלי, שהוא עד שלה נגד ראש הממשלה וניהול המעון", אומר עו"ד כהן. "כמובן שאם תלך נגדו ותמשיך לחקור את ההטרדה המינית, אתה פוגע בעד שלך".

"בפרשת הבקבוקים, שעלות כל אחד מהם היא 25 אגורות, המשטרה משקיעה עשרות חוקרים ומאות אלפי שקלים. פה מדובר בפרשה כל כך חמורה של עובדת שמוטרדת בחדר השינה של ראש הממשלה".

בני הזוג נתניהו (אבי אוחיון לע"מ)

עו"ד כהן, שנמנע עד כה מהתייחסות לפסק הדין בתביעתו של מני נפתלי בבית הדין לעבודה, מתח ביקורת חריפה - הן על פסק הדין והן על שופטת. "פסק הדין שגוי מאוד, השופטת שגתה שגיאות קשות", אמר כהן והבהיר: "אנחנו נערער".